Zpět na úvod výsledků / Masters B (nad 40 let)
Průběžné výsledky Giant Ligy - Masters B (nad 40 let)
Vyberte kategorii pro zobrazení výsledků : Muži, Masters B (nad 40 let), Junioři, Ženy,
Jednotlivé díly Giant Ligy : | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jméno | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | Celkem | |
1. | Spěšný, Milan MS BIKE Academy racing | 0 bodů | |||||||||||||
2. | Kopr, Karel KC Slavia Praha | 0 bodů | |||||||||||||
3. | Krummer, Radoslav TJ Slavia KV | 0 bodů | |||||||||||||
4. | Hanzelín, Roman Author team Stupno | 0 bodů | |||||||||||||
5. | Rubáš, Zdeněk AC Sparta Praha | 0 bodů | |||||||||||||
6. | Cirkl, Petr Velo-Club Cirkl Č. Budějovice | 0 bodů | |||||||||||||
7. | Kadlec, Milan Dukla Praha | 0 bodů | |||||||||||||
8. | Raboň st., František Sport Blažek | 0 bodů | |||||||||||||
9. | Pučelík, Petr AC Sparta Praha | 0 bodů | |||||||||||||
10. | Tobrman, Jiří Cyklo - Bery | 0 bodů | |||||||||||||
11. | Treml, Daniel LAWI Stars Giant | 0 bodů | |||||||||||||
12. | Koprnický, Kamil ŠUAC | 0 bodů | |||||||||||||
13. | Kříž, Martin CK Příbram Fany Gastro | 0 bodů | |||||||||||||
14. | Volánek, Petr CK Sport Blažek | 0 bodů | |||||||||||||
15. | Prokeš, Petr Sweep cycling | 0 bodů | |||||||||||||
16. | Konopka, Gustav EXE Jeans | 0 bodů | |||||||||||||
17. | Brill, Miroslav Team Cube | 0 bodů | |||||||||||||
18. | Janda, Tomáš Cyklo Atom | 0 bodů | |||||||||||||
19. | Šváb, Přemysl Echo Kardio | 0 bodů | |||||||||||||
20. | Kachlíř, Marcel FOCUS cycling team Znojmo | 0 bodů | |||||||||||||
21. | Kozák, Tomáš Focus | 0 bodů | |||||||||||||
22. | Kopecký, Petr LRTV Swift | 0 bodů | |||||||||||||
23. | Charvát, Martin AC Sparta Praha B | 0 bodů | |||||||||||||
24. | Kopáč, Pavel CK Sport Blažek | 0 bodů | |||||||||||||
25. | Neuvirt, Petr TJ Kovo Praha | 0 bodů | |||||||||||||
26. | Svoboda, Jan Ramala | 0 bodů | |||||||||||||
27. | Sivák, Jiří AC Sparta Praha | 0 bodů | |||||||||||||
28. | Korčák, David Cyklo Jiřička | 0 bodů | |||||||||||||
29. | Stránský, Michal TJ Slavia KV | 0 bodů | |||||||||||||
30. | Tomášek, Jaroslav Cyklotrenink.com | 0 bodů | |||||||||||||
31. | Hennlich, Petr Sweep cycling Chomutov | 0 bodů | |||||||||||||
32. | Viktorin, Tomáš Sweep cycling | 0 bodů | |||||||||||||
33. | Ženíšek, Tomáš SK Petřín Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
34. | Lukášek, Petr Cykloservex Merida | 0 bodů | |||||||||||||
35. | Kratina, Josef ASC Dukla Praha | 0 bodů | |||||||||||||
36. | Cibulka, Petr CK sport Blažek | 0 bodů | |||||||||||||
37. | Halamka, Jiří ZČE Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
38. | Běhounek, Michal VELOSERVIS TEAM | 0 bodů | |||||||||||||
39. | Blažek, Jiří CK Sport Blažek.cz | 0 bodů | |||||||||||||
40. | Kobes, Miroslav Velosport Domažlice | 0 bodů | |||||||||||||
41. | Kalousek, Josef Kola-Šilhavý | 0 bodů | |||||||||||||
42. | Duchek, Jan Ramala | 0 bodů | |||||||||||||
43. | Kalous, Jaroslav Cykloservex-Duratec | 0 bodů | |||||||||||||
44. | Vokoun, Jan KL Sport Most | 0 bodů | |||||||||||||
45. | Musil, Petr ŠUAC | 0 bodů | |||||||||||||
46. | Guse, Michal | 0 bodů | |||||||||||||
47. | Juránek, Jiří TJ Slavia KV | 0 bodů | |||||||||||||
48. | Robek, Robert | 0 bodů | |||||||||||||
49. | Temniak, Jiří Rotor Bike Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
50. | Stehlík, Petr CANYON NORTHWAVE MTB TEAM | 0 bodů | |||||||||||||
51. | Jurečka, Jiří Polabští cyklisté | 0 bodů | |||||||||||||
52. | Bryxi, Jan AC Sparta Praha | 0 bodů | |||||||||||||
53. | Szabó, Norbert Cyklo ATOM | 0 bodů | |||||||||||||
54. | Soukup, Jan AC Sparta Praha B | 0 bodů | |||||||||||||
55. | Ackermann, Kamil AXON Sport Team | 0 bodů | |||||||||||||
56. | Rendl, Jaroslav Dexter Cycling | 0 bodů | |||||||||||||
57. | Gut, Marek KC Slavia | 0 bodů | |||||||||||||
58. | Melša, Radomír Lokomotiva Nymburk | 0 bodů | |||||||||||||
59. | Janoušek, Libor Lawi Stars | 0 bodů | |||||||||||||
60. | Vlček, Ladislav Polabští cyklisté | 0 bodů | |||||||||||||
61. | Halík, Jaroslav Veloservis Team | 0 bodů | |||||||||||||
62. | Rydval, Michal AC SPARTA PRAHA | 0 bodů | |||||||||||||
63. | Dix, Petr ... | 0 bodů | |||||||||||||
64. | Tarasyvu, Igor Cyclotrenink.com | 0 bodů | |||||||||||||
65. | Štěrba, Roman CK Lovosice | 0 bodů | |||||||||||||
66. | Postler, Jiří Dexter Cycling | 0 bodů | |||||||||||||
67. | Kalojíros, Tondáno BE.maniax Madbike | 0 bodů | |||||||||||||
68. | Wood, Ian AC Sparta Praha cycling | 0 bodů | |||||||||||||
69. | Šmíd, Luděk Cyklovrakoviště | 0 bodů | |||||||||||||
70. | Pacovský, Tomáš Dexter Cycling | 0 bodů | |||||||||||||
71. | Horák, Miroslav Bolt racing team | 0 bodů | |||||||||||||
72. | Michl, Josef Lokomotiva Nymburk | 0 bodů | |||||||||||||
73. | Suchánek, Radko Bobardier Transport | 0 bodů | |||||||||||||
74. | Okruhlica, Petr CKKV Praha | 0 bodů | |||||||||||||
75. | Feist, Jaroslav JJ Jiskra Jaroměř | 0 bodů | |||||||||||||
76. | Vlasák, Richard toitoi cykloklub Slaný | 0 bodů | |||||||||||||
77. | Čejka, Petr Cyklo team Kolárna | 0 bodů | |||||||||||||
78. | Kilian, Petr SK Trisport Rapid | 0 bodů | |||||||||||||
79. | Ruman, Petr Cyklo Atom | 0 bodů | |||||||||||||
80. | Šklebený, Vítězslav Cyklosport Pitstop.cz | 0 bodů | |||||||||||||
81. | Hledík, Jiří KC Slavia Praha | 0 bodů | |||||||||||||
82. | Kubias, Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy | 0 bodů | |||||||||||||
83. | Vrbka, Tomáš Cyklo ATOM | 0 bodů | |||||||||||||
84. | Drábek, Zdeněk Cycling Brno | 0 bodů | |||||||||||||
85. | Provazník, Jaroslav Tým Louny | 0 bodů | |||||||||||||
86. | Gotthard, David Rafkarna Idea Cycling team | 0 bodů | |||||||||||||
87. | Blažek, Ladislav Pro music prolog bike | 0 bodů | |||||||||||||
88. | Derfl, Stanislav Kola Derfl | 0 bodů | |||||||||||||
89. | Horváth, Miroslav AC Sparta Praha | 0 bodů | |||||||||||||
90. | Urban, Vladimír Kolokrám | 0 bodů | |||||||||||||
91. | Vodička, Václav Cycling Brno | 0 bodů | |||||||||||||
92. | Navrátil, Tomáš | 0 bodů | |||||||||||||
93. | Šlégl, Martin Lawi Granfondo | 0 bodů | |||||||||||||
94. | Fair, Libor Roman Kreuziger cycling Academy | 0 bodů | |||||||||||||
95. | Vlk, Karel CK Kramolín | 0 bodů | |||||||||||||
96. | Slaník, Martin Rotorbike Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
97. | Čermák, Petr Rapid Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
98. | Mužík, Tomáš Rafkarna IDEA CT | 0 bodů | |||||||||||||
99. | Svoboda Pavel, Pavel Vikilek - Cycling - Team | 0 bodů | |||||||||||||
100. | Drábek, D. Cycling Brno | 0 bodů | |||||||||||||
101. | Pospíšil, Petr Rafkarna IDEA Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
102. | Šulc, David Dexter Cycling | 0 bodů | |||||||||||||
103. | Němec, Luboš Vokolek-cycling-team | 0 bodů | |||||||||||||
104. | Pšenička, Ondřej CK Lovosice | 0 bodů | |||||||||||||
105. | Prager, Karel CK Vinohradské šlapky | 0 bodů | |||||||||||||
106. | Černý, Jan Unhošť | 0 bodů | |||||||||||||
107. | Brynda, Jaroslav Labe Tri Klub | 0 bodů | |||||||||||||
108. | Sušír, Radek | 0 bodů | |||||||||||||
109. | Weglarz, Damian Huzar bike academy | 0 bodů | |||||||||||||
110. | Kubík, Lukáš CK Sport Beran Chrást | 0 bodů | |||||||||||||
111. | Bittman, Marek TJ Kovo Praha | 0 bodů | |||||||||||||
112. | Hrabík, Jaroslav Rapid Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
113. | Stančík, Petr Roman Kreuziger Cycling Academy | 0 bodů | |||||||||||||
114. | STančík, Petr Roman Kreuziger Cycling Academy | 0 bodů | |||||||||||||
115. | Hrádek, MArtin COPR TJ Přeštice | 0 bodů | |||||||||||||
116. | Lukšík, Josef Trisport Rapid | 0 bodů | |||||||||||||
117. | Škopek, Adam HEC Jarton Jaroměř | 0 bodů | |||||||||||||
118. | Jonášek, Jan - | 0 bodů | |||||||||||||
119. | Beneš, Petr BENYSERVIS.cz | 0 bodů | |||||||||||||
120. | Uličný, Vladimír Vipro Cycling | 0 bodů | |||||||||||||
121. | Malíř, Jan GHOST Team | 0 bodů | |||||||||||||
122. | Bukač, Roman Pardubice | 0 bodů | |||||||||||||
123. | Hastík, Kamil FORCE KCK CYKLOTEAM | 0 bodů | |||||||||||||
124. | Greguš, Michal SWEEP FACTORY TEAM | 0 bodů | |||||||||||||
125. | Lacina, Petr Cykloservex | 0 bodů | |||||||||||||
126. | Jedlička, Luboš MS Bike Academy racing | 0 bodů | |||||||||||||
127. | Šlajchrt, Filip Kolokrám | 0 bodů | |||||||||||||
128. | Hraběta, Miroslav KCR Roudnice N. L. Ústecký | 0 bodů | |||||||||||||
129. | Volf, Marek CK Příbram - FANY Gastro | 0 bodů | |||||||||||||
130. | Horák, Daniel dhCYCLING Team | 0 bodů | |||||||||||||
131. | Johánek, Dalibor ČEZ Cyklo Team Tábor | 0 bodů | |||||||||||||
132. | Zástava, Tomáš Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
133. | Tříška, Lukáš Mondraker racing team | 0 bodů | |||||||||||||
134. | Neruda, Martin Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
135. | Zvolský, Ladislav Kovo Praha | 0 bodů | |||||||||||||
136. | Pavel, Tomáš Night run | 0 bodů | |||||||||||||
137. | Michálek, Tomáš | 0 bodů | |||||||||||||
138. | Tesner, Vladimír | 0 bodů | |||||||||||||
139. | Havlík, Jan Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
140. | Zeman, Daniel Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
141. | Machala, Daniel Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
142. | Suchý, Jan SK Petřín Plzeň | 0 bodů | |||||||||||||
143. | Hrubeš, David Superior team | 0 bodů | |||||||||||||
144. | Jindra, Luboš rafk | 0 bodů | |||||||||||||
145. | Rusiňák, Petr Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
146. | Dvořáček, Martin Cycling Brno | 0 bodů | |||||||||||||
147. | Suchý, Jaromír Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
148. | Rybín, Petr Rafkarna Idea Cycling Team | 0 bodů | |||||||||||||
149. | Mašek, Petr VARTA | 0 bodů | |||||||||||||
150. | Vtípil, Radek GHOST Team | 0 bodů | |||||||||||||
Jméno | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | Celkem |
Legenda k výsledkům: Taktooznačený výsledek je započítán do celkového hodnocení. Naopak tmavěoznačený výsledek není započítán.