Průběžné výsledky Giant Ligy - Junioři


Vyberte kategorii pro zobrazení výsledků : Muži,   Masters B (nad 40 let),   Junioři,   Ženy,   
 
 
Jednotlivé díly Giant Ligy :
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12. Celkem
1.Kobr Robert, Robert
Roman Kreuziger Cycling Academy
26b2.  22b3. 26b2.         74 bodů
2.Elbadri, Jakub
Team Dukla Praha
20b4.  18b5. 30b1.         68 bodů
3.Kroc, Vladimír
Akademie cyklistických sportů
15b8.  30b1. 17b6.         62 bodů
4.Kohout, Jaromír
Roman Kreuziger Cycling Academy
16b7.   20b4.         36 bodů
5.Kadlec, Milan
Team Dukla Praha
30b1.            30 bodů
6.Církva, Vojtěch
Roman Kreuziger Cycling Academy
  26b2.          26 bodů
7.Procházka, Stanislav
Roman Kreuziger Cycling Academy
   22b3.         22 bodů
8.Sejkot, Adam
Team Dukla Praha
22b3.            22 bodů
9.Šilhavý, Ondřej
KOVO Praha
  20b4.          20 bodů
10.Soukup, Vojtěch
TUFO Pardus Prostějov
18b5.            18 bodů
11.Mlejnek, Daniel
Team Dukla Praha
17b6.            17 bodů
12.Šimeček, David
Cycling Academy Tábor
  17b6.          17 bodů
13.Klicman, Adam
CK Příbram - FANY Gastro
  16b7.          16 bodů
14.Pospíšil, Lukáš
Author team Stupno
            0 bodů
15.Steininger, Fabian
RC Arbö Felbermayr Weis
            0 bodů
16.Kasnya, Luca
RSV Team Hoeb.ike
            0 bodů
17.Strnad, Tomáš
Wattsenglish.com
            0 bodů
18.Rydval, Jakub
KC Kooperativa SG J. n. N.
            0 bodů
19.Vitouš, Denis
ZČE cyklistika Plzeň
            0 bodů
20.Papík, Václav
TJ Kovo Praha
            0 bodů
21.Širc, Matěj
KC Kooperativa
            0 bodů
22.Šipoš, Marek
TJ KOVO Praha
            0 bodů
23.Šedivý, Jakub
Kola-bbm.cz
            0 bodů
24.Skalický, Jiří
ASO Dukla Brno
            0 bodů
25.Tesařík, Tomáš
Dukla Brno
            0 bodů
26.Jirků, Jakub
Alltraining.cz
            0 bodů
27.Skřička, David
Author team Stupno
            0 bodů
28.Šubrt, Jan
AXON Sport team
            0 bodů
29.Pospíšil, Lukáš
Redpoint Team
            0 bodů
30.Bittner, Pavel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
            0 bodů
31.Pšenička, Matěj
Author Team Stupno
            0 bodů
32.Pliml, Martin
TJ Lokomotiva Beroun
            0 bodů
33.Tvrz, Matěj
Dukla Praha
            0 bodů
34.Papík, Václav
TJ Kovo Praha
            0 bodů
35.Vražej, Viktor
KC Kooperativa
            0 bodů
36.Vomáčko, Václav
Remerx-Merida team Kolín
            0 bodů
37.Šimek, Jan
CK Příbram Fany Gastro
            0 bodů
38.Muzikář, Miroslav
Author team Stupno
            0 bodů
39.Pokorný, Karel
            0 bodů
40.Morávek, Zdeněk
Alltraining.cz
            0 bodů
41.Bažík, Tomáš
Author team Stupno
            0 bodů
42.Štemberk, Jáchym
CK Příbram Fany gastro
            0 bodů
43.Švandrlík, Jakub
Author Team Stupno
            0 bodů
44.Strádal, Pavel
TJ Plamen Chodov
            0 bodů
45.Bechyňský, Radek
Cyklo Team Tábor
            0 bodů
46.Novák, Přemysl
Profi Sport Cheb
            0 bodů
47.Vítkovský, Josef
Dukla Praha
            0 bodů
48.Vytlačil, Štěpán
CS Specialized MTB Team
            0 bodů
49.Aichingr, Dan
CK Hnízdil Team
            0 bodů
50.Zrůst, Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad N.
            0 bodů
51.Rozehnal, Jan
TJ Lokomotiva Beroun
            0 bodů
52.Valeš, Adam
ASC Dukla Praha
            0 bodů
53.Vysloužil, Jan
Dukla Praha
            0 bodů
54.Solař, Kryštof
Expres CZ Scott team Kolín
            0 bodů
55.Bóday, Šimon
TJ Kovo Praha
            0 bodů
56.Kerl, Maximilian
Author Team Stupno
            0 bodů
57.Stuchlík, Pavel
Dukla Praha
            0 bodů
58.Rubáš, Matouš
Roman Kreuziger Cycling Academy
            0 bodů
59.Března, Jan
KC Kooperativa
            0 bodů
60.Renger, Paul
VC Ratisbona
            0 bodů
61.Vopat, Milan
Toi Toi cykloklub Slaný
            0 bodů
62.Halbich, Tomáš
Profi sport Cheb
            0 bodů
63.Mezík, Erik
ASO Dukla Brno
            0 bodů
64.Řehák, Vít
Remerx-Merida team Kolín
            0 bodů
65.Rybín, Daniel
Dukla Praha
            0 bodů
66.Widner, Patrik
Madeta Fitness/Speialized
            0 bodů
67.Ruffer, Matěj
TJ Lokomotiva Beroun
            0 bodů
68.Doležal, Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
            0 bodů
69.Veverka, Václav
KC Kooperativa Jablonec
            0 bodů
70.Suchý, Josef
Johnson Controls
            0 bodů
71.Vogeltanz, Radim
TJ ZČE Cyklistika
            0 bodů
72.Vik, Pavel
SKC TUFO Prostějov
            0 bodů
73.Koudela, Dominik
Mapei Cyklo Kaňkovský
            0 bodů
74.Hofmeister, Adam
RKCA
            0 bodů
75.Rabovský, Martin
TJ ZČE
            0 bodů
76.Sedláček, Patrik
            0 bodů
77.Frank, Jakub
Kola-bbm.cz
            0 bodů
78.Komínek, Luboš
Team Dukla Praha
            0 bodů
79.Kott, Ondřej
ASC Dukla Praha
            0 bodů
80.Kutiš, Martin
Alltraining.cz
            0 bodů
81.Stloukal, Štěpán
KC Kooperativa Jabl.n.Nisou
            0 bodů
82.Března, Vojtěch
KC Kooperatia Jablonec
            0 bodů
83.Červíček, David
Team Dukla Praha
            0 bodů
84.Cetkovský, Martin
ASC Dukla Praha
            0 bodů
85.Řehák, Jiří
Jonson Controls Aš M.B.
            0 bodů
86.Helis, Luděk
SKC TUFO Prostějov
            0 bodů
87.Bedrník, Matěj
MS Bike Academy Racing
            0 bodů
88.Hořák, Radek
Kolokrám
            0 bodů
89.Titěra, Tomáš
KOVO Praha
            0 bodů
90.Jedlička, Patrik
Dukla Praha
            0 bodů
91.Kofroň, Martin
TBB
            0 bodů
92.Indra, Jan
TJ Kovo Praha
            0 bodů
93.Liška, Marek
Roman Kreuziger cycling Academy
            0 bodů
94.Trávníček, Tomáš
TJ ZČE Cyklistika Plzeň
            0 bodů
95.Bittner, Daniel
Author Team stupno
            0 bodů
96.Horulko, Vladyslav
TJ Aš Mladá Boleslav
            0 bodů
97.Friml, Jakub
Scott Scania Team
            0 bodů
98.Pokorný, Jakub
TJ Slovan Bohnice-BMX
            0 bodů
99.Toul, Daniel
TJ KOVO Praha
            0 bodů
100.Obermajer, Filip
Jonson Controls Aš M.B.
            0 bodů
101.Śírek, Adrian
KC Koopertaiva SG Jablonec
            0 bodů
102.Měšťan, Matouš
Kovo Praha
            0 bodů
103.Daňko, Jan
Profi Sport Cheb
            0 bodů
104.Matoušek, Jiří
Dukla Brno
            0 bodů
105.Snášel, Jaroslav
Dukla Brno
            0 bodů
106.Krumphanzl, Matyáš
Superior Riders
            0 bodů
107.Sedláček, Vojtěch
CK Příbram
            0 bodů
108.Vrba, Aleš
COPR TJ Přeštice
            0 bodů
109.Motyčka, Tomáš
Johnson Controls Aś ML
            0 bodů
110.Svarovský, Michal
Alltraining.cz
            0 bodů
111.Vondráček, Jan
CK Příbram Fany gastro
            0 bodů
112.Pořízka, Jan
KOVO Praha
            0 bodů
113.Šklebený, Vít
ZČE Cyklistika Plzeň
            0 bodů
114.Pánek, Daniel
Author Team Stupno
            0 bodů
115.Runt, Lukáš
            0 bodů
116.Vývoda, Jakub
ASO Dukla Brno
            0 bodů
117.Filip, Martin
KOVO Praha
            0 bodů
118.Klabouch, Petr
Velo-Club Cirkl Č. Budějovice
            0 bodů
119.Otta, Josef
Roman Kreuziger Cycling Academy
            0 bodů
120.Kvist, Christoffen
Borlänge CK
            0 bodů
121.Orel, Petr
Dukla Praha
            0 bodů
122.Šimůnek, Adam
KC Koopertaiva SG Jablonec
            0 bodů
123.Jelínek, Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
            0 bodů
124.Volf, Michal
Roman Kreuziger cycling Academy
            0 bodů
125.Kadlec, Jakub
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
            0 bodů
126.Bouček, Jakub
CK Příbram
            0 bodů
127.Hetfleiš, Petr
Mapei Merida Kaňkovský
            0 bodů
128.Kobr, Richard
Roman Kreuziger Cycling Academy
            0 bodů
129.Waldman, Jan
ČS MTB
            0 bodů
130.Hausner, Daniel
Author Team Stupno
            0 bodů
131.Janoš, Matyáš
Team Dukla Praha
            0 bodů
132.Sojka, David
ASO Dukla Brno
            0 bodů
133.Skaloš, Dominik
Dukla Praha
            0 bodů
134.Hrubý, Jakub
KC Koopertaiva SG Jablonec
            0 bodů
135.Jan, Daňko
Profi Sport Cheb
            0 bodů
136.Öberg, Joakim
Cyklotetet Racing Team
            0 bodů
137.Šůs, Jakub
Cyklosport Pitstop
            0 bodů
138.Martinek, Tomáš
Kovo Praha
            0 bodů
139.Arlt, Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
            0 bodů
140.Stibal, Adam
Cyckling Academy Tábor
            0 bodů
141.Plojhar, Tomáš
SK Rapid PLzeň
            0 bodů
142.Hník, Jakub
Mapei Merida Kaňkovský
            0 bodů
143.Vávra, Petr
TEAM DUKLA PRAHA
            0 bodů
144.Bečka, Vladimír
TJ Stadion Louny
            0 bodů
145.valečka, Daniel
KC Kooperativa SG J. n. N.
            0 bodů
146.Doležal, Václav
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
            0 bodů
147.Páv, Tadeáš
Team KOVO Praha
            0 bodů
148.Vakoč, Michael
Dukla Praha
            0 bodů
149.Jílek, Zdeněk
Dukla Praha
            0 bodů
150.Holub, Lukáš
TJ ZČE Cyklistika Plzeň
            0 bodů
151.Kohne, Simon
LV Niedersachsen
            0 bodů
152.Povolný, Michal
Cyklosport Pitstop
            0 bodů
153.Charalambidis, Denis
Ck Příbram Fany gastroservis
            0 bodů
154.Gavenda, Jan
Cycling Academy Tábor
            0 bodů
155.Michálek, Filip
ČEZ Cyklo team Tábor
            0 bodů
156.Kubík, Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
            0 bodů
157.Holec, Richard
Nutrend Specialized Racing
            0 bodů
158.Riegler, Nikolas
RC Arbö Felbermayr Weis
            0 bodů
159.Borkovec, Matyáš
KOVO Praha
            0 bodů
160.Dušakov, Ilia
Russia Team
            0 bodů
161.Bereckei, Ondřej
KC Kooperativa SG J. n. N.
            0 bodů
162.Andrš, Jakub
KC Kooperativa
            0 bodů
163.Račan, David
ČEZ Cyklo team Tábor
            0 bodů
164.Šulc, Petr
            0 bodů
165.Dejmek, Martin
ČEZ Cyklo team Tábor
            0 bodů
166.Mikšl, Tomáš
Johnson Controls Aš MB
            0 bodů
167.Kyling, Marvin
LV Niedersachsen
            0 bodů
168.Skála, Jan
Dukla Praha
            0 bodů
169.Janata, Daniel
Johnson Controls
            0 bodů
170.Jílek, Petr
TJ KOVO Praha
            0 bodů
171.Camrda, Karel
ČEZ Cyklo team Tábor
            0 bodů
172.Otto, Josef
Roman Kreuziger Cycling Academy
            0 bodů
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12. Celkem

Legenda k výsledkům: Taktooznačený výsledek je započítán do celkového hodnocení. Naopak tmavěoznačený výsledek není započítán.