Zpět na úvod / Startujeme již v úterý 1. června od 17:30hod

Startujeme již v úterý 1. června od 17:30hod

pozvanka-glp-2021-gp-obchodthcz.jpg

Startujeme po Covidové pandemii, která někomu vzala život, někdo ji velmi těžce prodělal, někdo ji vyležel a někoho prostě minula. Někdo ztratil práci, jiný zase díky pandemii vydělal. Taková je drsná realita. A ti co přežili, tu svojí káru táhnou zase dál. Přejeme všem pevné zdraví a dlouhá léta na cestě životem. Na startu se uvidíme v úterý 1. června 2021 od 17:30 hod.

TISKOVÁ ZPRÁVA GIANT LIGA PLZEŇ 2021

Dne: 30.5.2021

Místo: Plzeň (online)


Startujeme po Covidové pandemii, která někomu vzala život, někdo ji velmi těžce prodělal, někdo ji vyležel a někoho prostě minula. Někdo ztratil práci, jiný zase díky pandemii vydělal. Taková je drsná realita. A ti co přežili, tu svojí káru táhnou zase dál. Přejeme všem pevné zdraví a dlouhá léta na cestě životem. Na startu se uvidíme v úterý 1. června 2021 od 17:30 hod.


Giant Liga v Plzni bude pokračovat 20. ročníkem a startuje po 19 letech netradičně v úterý 1. června od 17:30 hod prvním závodem GP OBCHODTH.CZ . Giant Liga po COVID-19 startuje nejen ve sportovním areálu Rapid na Doubravce, ale i v centru města Hradce Králové v sobotu 4.9.2021.

20. ročník GLP2021 se letos skládá z dvanácti jednotlivých závodů, z kterých vyjde i celkový vítěz letošního ročníku. Cyklisté tak budou mít možnost vyniknout v jednotlivých dílech, ale i v celkovém hodnocení. Mohou na sebe upozornit jednotlivci jak v kategorii juniorů, tak žen, mužů elite i masters. Pro každou kategorii je připraven dres lídra. I letos, stejně tak jako v ostatních letech, bude připraven dres pro nejaktivnějšího jezdce závodu. Díky rozměrům jedinečného asfaltového oválu v Plzni na Rapidu tak mohou společně startovat junioři, ženy a muži. Kde pak ženy nově mají cíl ve 44. okruhu, kategorie masters v 51. okruhu a junioři společně s muži v 55. okruhu.


Zpestřením bude zařazení městského kritéria v Hradci Králové, kde nejlepší borci otestují svoje dovednosti v zatáčkách a zúžených ulicích v centru města.


Giant Liga 2021 tak to je již tradiční soutěž aktivity o puntíkovaný dres „Bageterie Boulevard prestige“. Pro jezdce nad 40 let je připraven „NaCesty.cz Cup“ a vítěz si opět užije tréninkový pobyt na Mallorce. Kategorie juniorů v letošním roce bude soutěžit o bílý dres „BAUHAUS Cup“. A ženy budou soutěžit o „LIV- BOHEMIA SEKT Cup“. Lídr seriálu se pak oblékne do limitovaného dresu SWEEP.


 

Kalendář a propozice na webu akce

www.giantliga.cz