Zpět na úvod / #9 Grand Prix INKOMO VZDUCHOTECHNIKA

#9 Grand Prix INKOMO VZDUCHOTECHNIKA

9-gp-inkomo-web.jpg

v úterý 5. září pokračuje GIANT LIGA PLZEŇ 2023 9. dílem Grand Prix INKOMO VZDUCHOTECHNIKA od 17:30 hod v Plzni na Rapidu

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2023


Grand Prix INKOMO VZDUCHOTECHNIKA


GIANT LIGA PLZEŇ 2023 – devátý závod 22. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2023 pokračuje ve sportovním areálu RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu uvidíme Richarda Habermanna (AC Sparta Praha). Richard Habermann se opět blýsknul v minulém týdnu dalším vítězstvím a celkové vítězství v letošním roce by mu prakticky nemělo uniknout.


Na startu v Plzni očekáváme opět zajímavé souboje jak jednotlivců, tak týmů. Dobrý výkon předvádí v novém týmu i ostřílený Petr Fiala (Xeelo cycling team). Do soubojů by se měl zapojit i nestárnoucí Martin Boubal, kterému se minulý týden taká dařilo stejně tak jako jeho stájovému kolegovi Oldřichu Novotnýmu (oba Hello CTW),který minulý týden ovládl vložený vylučovací závod.


V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Zdeněk Rubáš (AC Sparta Praha).


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují mládežnické kategorie již od 15:30 žáci, žákyně, kadeti a kadetky.


V úterý 5. září od 17:30 hod tak pokračuje 9. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2023, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.