Zpět na úvod / #7 Grand Prix Auto Matulka

#7 Grand Prix Auto Matulka

7-glp-2022-gp-kia-auto-matulka-w.jpg

Další díl Giant ligy 2022 pokračuje v úterý 28. června ve sportovním areálu Rapid v Plzni na Doubravce

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2022


Grand Prix Auto Matulka


GIANT LIGA PLZEŇ 2022 – sedmý závod 21. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2022 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu opět po týdnu uvidíme Martina Boubala. A závodníci tentokrát pojedou o dvojnásobné body do celkového hodnocení.


Na startu v Plzni očekáváme po Mistrovství republiky znovu souboje týmů Sparty s Duklou Praha, do kterého by mohly zasáhnout další týmy se svými lídry, jako v minulém týdnu tým LAWI –Stars Giant s Jonášem Vojtěchem. Tým Hello CTW opět bude chtít udržet dres lídra a upevnit pozici pro Martina Boubala.


V puntíkovaném dresu nejaktivnějšího jezdce měsíce června se představí mladík z kategorie junioři Jaromír Kohout (RKCA), který ho vybojoval v minulém závodě, kdy zaskočil všechny favority. Přijďte se podívat do sportovního areálu Rapid, zda ho udrží až do konce.


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


V úterý 28. června od 17:30 hod tak pokračuje 7. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2022, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži elite a masters.


Sportovní odpoledne by mělo začít již od 16:15 hod, kdy pod taktovkou Roman Kreuziger Cycling Academy z.s. startují závody pro žáky, žákyně starší a mladší, a kadetky.