Zpět na úvod / #5 Grand Prix Rafkana

#5 Grand Prix Rafkana

banner-gprafkarna-fb-udalost-2024.jpg

4. června pokračuje GIANT LIGA PLZEŇ 2024 Grand Prix Rafkarna ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2024

 

Grand Prix RAFKARNA


GIANT LIGA PLZEŇ 2024 – pátý závod 23. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2024 pokračuje ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu, tak po čtvrtém závodě uvidíme Richarda Kobra (ACS DEVELOPMENT).


Sportovní odpoledne na Rapidu tentokrát odstartují závody žáků a kadetů pod patronací týmu Roman Kreuziger Cycling Academy.


Na startu v Plzni očekáváme opět souboje jak jednotlivců, tak týmů. Zda Kobr udrží dres vedoucího závodníka i po tomto závodě, tak na to si budeme muset počkat do úterý. Dotahovat by se mohl ve skvělé formě jezdící Josef Hladík (BRILON RACING TEAM MB), nebo Maximilian Kerl (Auto Škoda Mladá Boleslav), který minulý závod vynechal.


V červnu startuje bodovací soutěž Bageterie Boulevard prestige, kde se můžeme těšit na souboje o nejaktivnějšího jezdce měsíce. V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Martin Boubal (CTW Cycling).


V Plzni ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


V úterý 4. června od 17:30 hod tak pokračuje 5. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2024, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.