Zpět na úvod / #4 Grand Prix Klub malých pivovarů

#4 Grand Prix Klub malých pivovarů

gp-kmp-4-w.jpg

V úterý 2. května pokračuje GIANT LIGA PLZEŇ 2024 dalším dílem Grand Prix Klub malých pivovarů.

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2024Grand Prix Klub malých pivovarů


GIANT LIGA PLZEŇ 2024 – čtvrtý závod 23. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2024 pokračuje ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu, tak po třetím závodě opět uvidíme Maximiliana Kerla (Auto Škoda Mladá Boleslav).


Sportovní odpoledne na Rapidu tentokrát odstartují závody žáků a kadetů pod patronací týmu Roman Kreuziger Cycling Academy.


Na startu v Plzni očekáváme opět souboje jak jednotlivců, tak týmů. Zda Kerl udrží dres vedoucího závodníka i po tomto závodě, tak na to si budeme muset počkat do úterý. Dotahovat by se mohl právě loňský vítěz Richard Habermann (AC Sparta Praha), nebo ve skvělé formě jezdící Josef Hladík (BRILON RACING TEAM MB).


V květnu jde do finále bodovací soutěž Bageterie Boulevard prestige, kde se můžeme těšit na souboje o nejaktivnějšího jezdce měsíce. V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Martin Boubal (CTW Cycling).


V Plzni ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


V úterý 21. května od 17:30 hod tak pokračuje 4. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2024, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.