Zpět na úvod / #3 Grand Prix INKOMO Vzduchotechnika startuje v úterý 7. května od 17:30 hod

#3 Grand Prix INKOMO Vzduchotechnika startuje v úterý 7. května od 17:30 hod

gp-inkomo-vzduchotechnika-w.jpg

další díl ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ na Doubravce

přihlášky spuštěny do neděle zde:https://data.ceskysvazcyklistiky.cz/kalendar/zavod?race_id=3353

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2024


Grand Prix INKOMO VZDUCHOTECHNIKA


GIANT LIGA PLZEŇ 2024 – třetí závod 23. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2024 pokračuje ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu, tak po druhém závodě uvidíme Maximiliana Kerla (Auto Škoda Mladá Boleslav).


Na startu v Plzni očekáváme opět souboje jak jednotlivců, tak týmů. Zda Kerl udrží dres vedoucího závodníka i po tomto závodě, tak na to si budeme muset počkat do úterý. Dotahovat by se mohl právě loňský vítěz Richard Habermann (AC Sparta Praha).


V květnu startuje další bodovací soutěž Bageterie Boulevard prestige, kde se můžeme těšit na souboje o nejaktivnějšího jezdce měsíce. V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Martin Boubal (CTW Cycling).


V Plzni ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


V úterý 7. května od 17:30 hod tak pokračuje 3. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2024, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.