Zpět na úvod / #3 Grand Prix CUBE

#3 Grand Prix CUBE

glp-cube-web.jpg

#3 Grand Prix CUBE startuje v úterý 9. května od 17:30 hod ve sportovním areálu SK RAPID

GIANT LIGA PLZEŇ 2023

Grand Prix CUBE

GIANT LIGA PLZEŇ 2023 – třetí závod 22. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2023 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu po úvodních dvou dílech uvidíme Richarda Habermanna (AC Sparta Praha).

Na startu v Plzni očekáváme opět zajímavé souboje jak jednotlivců, tak týmů. Překvapením letošního jara je výkon Jana Šubrta (Author team Stupno), který se prosazuje ve spurtech. Dobrý výkon předvádí v novém týmu i ostřílený Petr Fiala (Xeelo cycling team)

V puntíkovaném dresu nejaktivnějšího jezdce se představí mladík Robert Kobr (RKCA), který se dokázal v minulém závodě bodově prosadit i mezi Elitními jezdci. V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Petr Ruman (Cyklo Atom).

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.

V úterý 9. května od 17:30 hod tak pokračuje 3. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2023, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.