Zpět na úvod / #12 Grand Prix Z technik

#12 Grand Prix Z technik

glp-2019-gp-z-technik-edited.jpg

Ve středu 28. srpna ve sportovním areálu SK RAPID pokračuje Giant liga 2019. Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují opět žákovské kategorie.

příjezd zde: https://mapy.cz/s/pohanevofa

 

Grand Prix Z-technik


V Plzni na Rapidu se jede další díl Giant ligy 2019


GIANT LIGA PLZEŇ 2019 – Dvanáctý závod 18. ročníku seriálu Giant Liga 2019 pokračuje po prázdninové pauze opět ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Stavba v blízkosti sportovního areálu už také trochu pokročila a vjezd do areálu je opět možný. Změnila se pouze příjezdová komunikace (viz, mapka). Tentokrát přijedete od Staré cesty. (Most je stále uzavřen).


příjezd zde: https://mapy.cz/s/pohanevofa

 

Do Plzně na kriterium přijede i lídr seriálu Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro), který míří po roce k dalšímu triumfu v řadě.


Sportovní odpoledne v Plzni ve sportovním areálu Rapid na Doubravce opět odstartují mládežnické kategorie v IL Sano Cupu již od 16:40 hod.


Na startu v Plzni bychom měli vidět po roce i bývalého krále a sedminásobného vítěze seriálu Giant Ligy Jiřího Nesvedu (Bikonur), který se již naplno věnuje práci a ve volném čase trénuje.


Očekáváme souboj o puntíkovaný dres aktivity. O nejaktivnějšího jezdce měsíce srpna Bageterie Boulevard prestige (soutěž aktivity) kde je souboj opět otevřený.


Zveme Vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které startují opět ve středu v Plzni na Rapidu.


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude opět připraveno prvenství na pásce, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


Ve středu 28. srpna od 17:30 hod tak startuje 12. díl GIANT LIGY 2019, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters. Start mládežnických kategorií bude již od 16:40 hod.

 

 

mapa
mapa