Zpět na úvod / #12 Grand Prix DURATEC - odveta

#12 Grand Prix DURATEC - odveta

12pozvanka-lp-2021-gp-duratec-w.jpg

O vítězi Grand Prix Duratec se rozhodne po 60km na cyklistickém okruhu, který se svojí šířkou, délkou a přehledností řadí k unikátním okruhům nejen v České republice.

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2021


Grand Prix DURATEC


Odveta po seriálu zakončí cyklistickou sezonu na Rapidu


GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – dvanáctý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 se rozloučí s letošní cyklistickou sezonou ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Odveta už není bodovaná do celkového hodnocení a jezdci si ji užijí jako jednorázový závod s finančním ohodnocením.


Poslední kriterijní závod v Plzni tak udělá tečku za letošní GIANT LIGOU PLZEŇ 2021.

Na startu budou opět týmy Sparty, Hello CTW, nebo Dukly Praha. O vítězi Grand Prix Duratec se rozhodne po 60km na cyklistickém okruhu, který se svojí šířkou, délkou a přehledností řadí k unikátním okruhům nejen v České republice.


Pro kategorii starší žáci, kadetky, kadeti a juniorky je připraven závod Velká cena RKCA (Roman Kreuziger Cycling Academy) kde první kategorie jede závod na 15 kol od 15:45 hod. A druhá mládežnická kategorie jede závod na 30 kol od 16:20 hod. Každé třetí kolo bodovací a v průjezdu jeden bod.


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii Elite, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


V úterý 21. září od 17:30 hod tak ukončí seriál cyklistických kritérií odveta 12. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2021, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži elite a masters.