Zpět na úvod / #11 Grand Prix JHrabík - těžba dřeva

#11 Grand Prix JHrabík - těžba dřeva

11-gp-jh--w.jpg

Jedenáctý díl GIANT LIGY PLZEŇ 2023 pokračuje v úterý 12. září v PLzni na Rapidu od 17:30 hod

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2023


Grand Prix JHrabík – těžba dřeva


GIANT LIGA PLZEŇ 2023 – jedenáctý závod 22. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2023 pokračuje ve sportovním areálu RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu uvidíme Richarda Habermanna (AC Sparta Praha). Richard Habermann se už tak může radovat z celkového vítězství v letošním seriálu.


V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Zdeněk Rubáš (AC Sparta Praha), který může také slavit celkové vítězství v této kategorii o jediný bod před Petrem Rumanem (Cyklo Atom).


Zítra bude ještě finišovat souboj o nejaktivnějšího jezdce měsíce září Bageterie Boulevard prestige, kde to měl skvěle rozjetý Denis Rugovac (AC Sparta Praha), ale po pádu na „etapáku“ skončil v péči lékařů. Cestu k puntíkovanému dresu tak má volnou Richard Kobr (RKCA).


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují mládežnické kategorie již od 15:30 žáci, žákyně, kadeti a kadetky.


V úterý 12. září od 17:30 hod tak pokračuje 11. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2023, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.