Zpět na úvod / #11 Grand Prix INKOMO-vzduchotechnika - finále

#11 Grand Prix INKOMO-vzduchotechnika - finále

11pozvanka-glp-2021-gp-inkomo.jpg

finálový závod se jede v úterý 14. září ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ na Doubravce

GIANT LIGA PLZEŇ 2021


Grand Prix Inkomo-vzduchotechnika


O vítězi rozhodne finálový závod


GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – jedenáctý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 graduje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Dramatická koncovka až do úplného konce letošního ročníku, čeká na fanoušky a soupeře o celkové vedení. Ve vedení ligy je o jediný bod Jan Ryba (AC SPARTA PRAHA) před Martinem Boubalem (Hello CTW).


Poslední bodovaný závod v Plzni tak rozhodne o letošním vítězi GIANT LIGY PLZEŇ 2021.


Očekáváme souboj týmů Sparty a Hello CTW o vítězství. V měsíci září navíc vede soutěž aktivity Richard Haberman, který by puntíkovaný dres rád uhájil.


V dresu vedoucí závodnice kategorie ženy LIV Bohemia Sekt Cupu se představí Hana Heřmanovská (SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch). V dresu vedoucího závodníka kategorie masters uvidíme Petra Rumana (Cyklo Atom).


Pro kategorii starší žáci, kadetky, kadeti a juniorky je připraven závod Velká cena RKCA (Roman Kreuziger Cycling Academy) kde první kategorie jede závod na 15 kol od 15:45 hod. A druhá mládežnická kategorie jede závod na 30 kol od 16:20 hod. Každé třetí kolo bodovací a v průjezdu jeden bod.


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii Elite, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


V úterý 14. září od 17:30 hod tak pokračuje 11. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2021, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži elite a masters.