Zpět na úvod / Grand Prix InoxLED

Grand Prix InoxLED

gp-inoxled.jpg

Do Plzně na start kriterijní klasiky se opět chystají i vítězové předešlých ročníků.

Grand Prix InoxLED

Plzeň a sportovní areál RAPID je připraven na úvodní Grand Prix

GIANT LIGA PLZEŇ 2016 – První závod 15. ročníku seriálu GLP 2016 bude i v letošním roce hostit sportovní areál SK RAPID PLZEŇ. Do Plzně na start kriterijní klasiky se opět chystají i vítězové předešlých ročníků.

 

Tahákem prvního dílu Grand Prix InoxLED tak bude účast sedminásobného a zároveň i loňského vítěze celkového bodování Jiřího Nesvedy (AC Sparta Prha), dále předloňského vítěze Tomáše Holuba (AC Sparta Praha) a měl by dorazit i vítěz z roku 2013 Tomáš Okrouhlický (nově v dresu LAWI Author team).

 

Zveme Vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které odstartují nejdelší kriterijní sérii v republice. Těšit se můžete na omlazený tým Sparty, zcela nový tým PUSKINAK.cz, a posílený tým NejlevnejsiPNEU Cycling a samozřejmě na zkušené borce z CK Příbram Fany Gastro.

 

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.

 

Ve středu 13. dubna od 17:30 hod tak odstartuje úvodní podnik GIANT LIGY PLZEŇ 2016, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters.