#14 Grand Prix DURATECLetos čtrnáctý závod cyklistické kriterijní série zakončí "odveta" po seriálu, která startuje 16.9.2025 od 17:30 hod ve sportovním areálu RAPID Plzeň
GIANT LIGA PLZEŇ 2025
Grand Prix DURATEC
GIANT LIGA PLZEŇ 2025 – odvetou Grand Prix Duratec zakončíme letošní 24. ročník seriálu Giant Liga Plzeň 2025 ve sportovním areálu RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu a zároveň novopečeného vítěze letošního ročníku uvidíme Richarda Habermanna (AC SPARTA PRAHA).
Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují závody žáků a kadetů pod patronací týmu Roman Kreuziger Cycling Academy.
V Plzni ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce, kdy si v každém kole připíší dva nejlepší jezdci dva a jeden bod. Kdo nasbírá nejvíce bodů, bude vítězem závodu.
V září skončila i bodovací soutěž Bageterie Boulevard prestige, kterou vyhrál Tobias Dvořáček (UNLIMITED KM TRADING CZ) o nejaktivnějšího jezdce měsíce a puntíkovaný dres aktivity.
V úterý 16. září od 17:30 hod tak ukončíme letošní GIANT LIGU PLZEŇ 2025, která je vypsána pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite, masters.
|
|


