Průběžné výsledky Giant Ligy - Junioři


Vyberte kategorii pro zobrazení výsledků : Muži,   Masters B (nad 40 let),   Junioři,   Ženy,   
 
 
Jednotlivé díly Giant Ligy :
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14. Celkem
1.Šubrt, Jan
AXON Sport team
24b4. 28b2. 24b4.   28b2. 30b1. 28b2. 20b6. 28b2. 30b1. 24b4.   240 bodů
2.Liška, Marek
Roman Kreuziger cycling Academy
28b2.  30b1.   30b1.   30b1.   28b2.   146 bodů
3.Runt, Lukáš
       30b1. 26b3. 30b1.  30b1.   116 bodů
4.Macán, Karel
Roman Kreuziger cycling Academy
22b5.  22b5.      22b5.   26b3.   92 bodů
5.Voltr, Martin
Dukla Praha
30b1.  28b2.   24b4.         82 bodů
6.Komínek, Luboš
Team Dukla Praha
  26b3.    28b2. 26b3.       80 bodů
7.Camrda, Karel
ČEZ Cyklo team Tábor
 26b3.   30b1.          56 bodů
8.Papík, Václav
TJ Kovo Praha
26b3.     26b3.         52 bodů
9.Hofmeister, Adam
RKCA
     22b5.   28b2.      50 bodů
10.Páv, Tadeáš
Team KOVO Praha
       22b5.  26b3.     48 bodů
11.Janoš, Matyáš
Team Dukla Praha
       24b4. 24b4.      48 bodů
12.Ťoupalík, Jakub
Cyckling Academy Tábor
 30b1.             30 bodů
13.Račan, David
ČEZ Cyklo team Tábor
      26b3.        26 bodů
14.Toul, Daniel
TJ KOVO Praha
         24b4.     24 bodů
15.Vytlačil, Štěpán
CS Specialized MTB Team
20b6.              20 bodů
16.Halbich, Tomáš
Profi sport Cheb
19b7.              19 bodů
17.Volf, Michal
Roman Kreuziger cycling Academy
18b8.              18 bodů
18.Strnad, Tomáš
Wattsenglish.com
              0 bodů
19.Rydval, Jakub
KC Kooperativa SG J. n. N.
              0 bodů
20.Pliml, Martin
TJ Lokomotiva Beroun
              0 bodů
21.Tvrz, Matěj
Dukla Praha
              0 bodů
22.Širc, Matěj
KC Kooperativa
              0 bodů
23.Hořák, Radek
Kolokrám
              0 bodů
24.Vomáčko, Václav
Remerx-Merida team Kolín
              0 bodů
25.Šimek, Jan
CK Příbram Fany Gastro
              0 bodů
26.Morávek, Zdeněk
Alltraining.cz
              0 bodů
27.Bažík, Tomáš
Author team Stupno
              0 bodů
28.Skalický, Jiří
ASO Dukla Brno
              0 bodů
29.Horulko, Vladyslav
TJ Aš Mladá Boleslav
              0 bodů
30.Pokorný, Karel
              0 bodů
31.Pšenička, Matěj
Author Team Stupno
              0 bodů
32.Novák, Přemysl
Profi Sport Cheb
              0 bodů
33.Vítkovský, Josef
Dukla Praha
              0 bodů
34.Vražej, Viktor
KC Kooperativa
              0 bodů
35.Vrba, Aleš
COPR TJ Přeštice
              0 bodů
36.Zrůst, Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad N.
              0 bodů
37.Rozehnal, Jan
TJ Lokomotiva Beroun
              0 bodů
38.Vysloužil, Jan
Dukla Praha
              0 bodů
39.Solař, Kryštof
Expres CZ Scott team Kolín
              0 bodů
40.Muzikář, Miroslav
Author team Stupno
              0 bodů
41.Vondráček, Jan
CK Příbram Fany gastro
              0 bodů
42.Valeš, Adam
ASC Dukla Praha
              0 bodů
43.Bechyňský, Radek
Cyklo Team Tábor
              0 bodů
44.Renger, Paul
VC Ratisbona
              0 bodů
45.Vopat, Milan
Toi Toi cykloklub Slaný
              0 bodů
46.Aichingr, Dan
CK Hnízdil Team
              0 bodů
47.Řehák, Vít
Remerx-Merida team Kolín
              0 bodů
48.Rybín, Daniel
Dukla Praha
              0 bodů
49.Ruffer, Matěj
TJ Lokomotiva Beroun
              0 bodů
50.Doležal, Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
51.Stuchlík, Pavel
Dukla Praha
              0 bodů
52.Kopelent, David
CK Příbram Fany gastro
              0 bodů
53.Widner, Patrik
Madeta Fitness/Speialized
              0 bodů
54.Března, Jan
KC Kooperativa
              0 bodů
55.Vik, Pavel
SKC TUFO Prostějov
              0 bodů
56.Koudela, Dominik
Mapei Cyklo Kaňkovský
              0 bodů
57.Mezík, Erik
ASO Dukla Brno
              0 bodů
58.Stibal, Adam
Cyckling Academy Tábor
              0 bodů
59.Sedláček, Patrik
              0 bodů
60.Frank, Jakub
Kola-bbm.cz
              0 bodů
61.Stloukal, Štěpán
KC Kooperativa Jabl.n.Nisou
              0 bodů
62.Suchý, Josef
Johnson Controls
              0 bodů
63.Hetfleiš, Petr
Mapei Merida Kaňkovský
              0 bodů
64.Fiala, Petr
SKC TUFO Prostějov
              0 bodů
65.Kutiš, Martin
Alltraining.cz
              0 bodů
66.Vogeltanz, Radim
TJ ZČE Cyklistika
              0 bodů
67.Papík, Václav
TJ Kovo Praha
              0 bodů
68.Helis, Luděk
SKC TUFO Prostějov
              0 bodů
69.Bedrník, Matěj
MS Bike Academy Racing
              0 bodů
70.Rabovský, Martin
TJ ZČE
              0 bodů
71.Michálek, Filip
ČEZ Cyklo team Tábor
              0 bodů
72.Kofroň, Martin
TBB
              0 bodů
73.Indra, Jan
TJ Kovo Praha
              0 bodů
74.Sedláček, Vojtěch
CK Příbram
              0 bodů
75.Bittner, Daniel
Author Team stupno
              0 bodů
76.Cetkovský, Martin
ASC Dukla Praha
              0 bodů
77.Hník, Jakub
Mapei Merida Kaňkovský
              0 bodů
78.Kott, Ondřej
ASC Dukla Praha
              0 bodů
79.Trávníček, Tomáš
TJ ZČE Cyklistika Plzeň
              0 bodů
80.Řehák, Jiří
Jonson Controls Aš M.B.
              0 bodů
81.Śírek, Adrian
KC Koopertaiva SG Jablonec
              0 bodů
82.Měšťan, Matouš
Kovo Praha
              0 bodů
83.Jedlička, Patrik
Dukla Praha
              0 bodů
84.Snášel, Jaroslav
Dukla Brno
              0 bodů
85.Krumphanzl, Matyáš
Superior Riders
              0 bodů
86.Jelínek, Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
87.Svarovský, Michal
Alltraining.cz
              0 bodů
88.Friml, Jakub
Scott Scania Team
              0 bodů
89.Riegler, Nikolas
RC Arbö Felbermayr Weis
              0 bodů
90.Pokorný, Jakub
TJ Slovan Bohnice-BMX
              0 bodů
91.Motyčka, Tomáš
Johnson Controls Aś ML
              0 bodů
92.Obermajer, Filip
Jonson Controls Aš M.B.
              0 bodů
93.Filip, Martin
KOVO Praha
              0 bodů
94.Klabouch, Petr
Velo-Club Cirkl Č. Budějovice
              0 bodů
95.Matoušek, Jiří
Dukla Brno
              0 bodů
96.Orel, Petr
Dukla Praha
              0 bodů
97.Šimůnek, Adam
KC Koopertaiva SG Jablonec
              0 bodů
98.Arlt, Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
99.Šklebený, Vít
ZČE Cyklistika Plzeň
              0 bodů
100.Steininger, Fabian
RC Arbö Felbermayr Weis
              0 bodů
101.Pánek, Daniel
Author Team Stupno
              0 bodů
102.Kadlec, Jakub
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
              0 bodů
103.Bouček, Jakub
CK Příbram
              0 bodů
104.Vývoda, Jakub
ASO Dukla Brno
              0 bodů
105.Skaloš, Dominik
Dukla Praha
              0 bodů
106.Hrubý, Jakub
KC Koopertaiva SG Jablonec
              0 bodů
107.Štemberk, Jáchym
CK Příbram Fany gastro
              0 bodů
108.Šůs, Jakub
Cyklosport Pitstop
              0 bodů
109.Martinek, Tomáš
Kovo Praha
              0 bodů
110.Burgstaller, Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
111.Kvist, Christoffen
Borlänge CK
              0 bodů
112.Waldman, Jan
ČS MTB
              0 bodů
113.Hausner, Daniel
Author Team Stupno
              0 bodů
114.Doležal, Václav
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
              0 bodů
115.Plojhar, Tomáš
SK Rapid PLzeň
              0 bodů
116.Sojka, David
ASO Dukla Brno
              0 bodů
117.Jílek, Zdeněk
Dukla Praha
              0 bodů
118.Holub, Lukáš
TJ ZČE Cyklistika Plzeň
              0 bodů
119.Povolný, Michal
Cyklosport Pitstop
              0 bodů
120.Charalambidis, Denis
Ck Příbram Fany gastroservis
              0 bodů
121.Gavenda, Jan
Cycling Academy Tábor
              0 bodů
122.Öberg, Joakim
Cyklotetet Racing Team
              0 bodů
123.Bóday, Šimon
TJ Kovo Praha
              0 bodů
124.Bečka, Vladimír
TJ Stadion Louny
              0 bodů
125.valečka, Daniel
KC Kooperativa SG J. n. N.
              0 bodů
126.Andrš, Jakub
KC Kooperativa
              0 bodů
127.Holec, Richard
Nutrend Specialized Racing
              0 bodů
128.Vakoč, Michael
Dukla Praha
              0 bodů
129.Dejmek, Martin
ČEZ Cyklo team Tábor
              0 bodů
130.Mikšl, Tomáš
Johnson Controls Aš MB
              0 bodů
131.Skála, Jan
Dukla Praha
              0 bodů
132.Janata, Daniel
Johnson Controls
              0 bodů
133.Jílek, Petr
TJ KOVO Praha
              0 bodů
134.Kohne, Simon
LV Niedersachsen
              0 bodů
135.Veverka, Václav
KC Kooperativa Jablonec
              0 bodů
136.Dušakov, Ilia
Russia Team
              0 bodů
137.Bereckei, Ondřej
KC Kooperativa SG J. n. N.
              0 bodů
138.Vitouš, Denis
ZČE cyklistika Plzeň
              0 bodů
139.Pospíšil, Lukáš
Author team Stupno
              0 bodů
140.Šulc, Petr
              0 bodů
141.Fiala, Matyáš
ČEZ Cyklo team Tábor
              0 bodů
142.Šipoš, Marek
TJ KOVO Praha
              0 bodů
143.Šedivý, Jakub
Kola-bbm.cz
              0 bodů
144.Jirků, Jakub
Alltraining.cz
              0 bodů
145.Skřička, David
Author team Stupno
              0 bodů
146.Kyling, Marvin
LV Niedersachsen
              0 bodů
147.Března, Vojtěch
KC Kooperatia Jablonec
              0 bodů
148.Tesařík, Tomáš
Dukla Brno
              0 bodů
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14. Celkem

Legenda k výsledkům: Taktooznačený výsledek je započítán do celkového hodnocení. Naopak tmavěoznačený výsledek není započítán.