GiantLiga 2017

Průběžné výsledky Giant Ligy - Junioři


Vyberte kategorii pro zobrazení výsledků : Akademici (pro AMČR),   Akademičky (pro AMČR),   Muži,   Masters B (nad 40 let),   Junioři,   Ženy,   Kadeti a kadetky,   Starší žáci a žákyně,   
 
 
Jednotlivé díly Giant Ligy :
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16. Celkem
1.Tyrpekl, Karel
Profisport Cheb
    30b1. 30b1.  28b2.  30b1.  30b1.  30b1. 28b2.  206 bodů
2.Kelemen, Petr
Team Dukla Praha
22b5.      28b2.  24b4.  24b4.   22b5.   120 bodů
3.Sedláček, Vojtěch
CK Příbram
          30b1.  30b1.  30b1.  90 bodů
4.Bittner, Daniel
Author Team stupno
26b3.    28b2. 28b2.           82 bodů
5.Šitner, Jaroslav
GS Cyklo Team Jistebnice
 28b2.     26b3.  28b2.        82 bodů
6.Bouček, Jakub
CK Příbram
       30b1.   26b3.  26b3.    82 bodů
7.Honzák, David
ČEZ Cyklo Team Tábor
 30b1.     30b1.   22b5.       82 bodů
8.Čech, Martin
KC Kooperativa Jabl.n.Nisou
28b2.         28b2.    24b4.   80 bodů
9.Stloukal, Štěpán
KC Kooperativa Jabl.n.Nisou
24b4.         26b3.     26b3.  76 bodů
10.Bažík, Tomáš
Author team Stupno
    26b3. 36b3.           62 bodů
11.Měšťan, Matouš
Kovo Praha
            28b2. 28b2.   56 bodů
12.Kuba, Karel
CK Příbram
          28b2.   26b3.   54 bodů
13.Gavenda, Jan
Cycling Academy Tábor
      22b5. 26b3.         48 bodů
14.Kabrhel, Milan
Dukla Praha
     24b4. 24b4.          48 bodů
15.Skřička, David
Author team Stupno
    24b4.      22b5.      46 bodů
16.Hula, Robert
TJ Lokomotiva Beroun
       20b6.     24b4.    44 bodů
17.Rozehnal, Jan
TJ Lokomotiva Beroun
       24b4. 20b6.        44 bodů
18.Doležal, Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
 26b3.       18b8.        44 bodů
19.Babor, Daniel
Kovo Praha
30b1.                30 bodů
20.Syrovátka, Matěj
Cycling Academy Tábor
        30b1.        30 bodů
21.Burgstaller, Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
        26b3.        26 bodů
22.Sedláček, Patrik
         24b4.       24 bodů
23.Tvrz, Matěj
Dukla Praha
        22b5.        22 bodů
24.Vítkovský, Josef
Dukla Praha
       22b5.         22 bodů
25.Jakoubek, Tomáš
KC Kooperativa Jabl.n.Nisou
20b6.                20 bodů
26.Arlt, Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
        19b7.        19 bodů
27.Jelínek, Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
        17b9.        17 bodů
28.Strnad, Tomáš
Wattsenglish.com
                0 bodů
29.Pšenička, Matěj
Author Team Stupno
                0 bodů
30.Renger, Paul
VC Ratisbona
                0 bodů
31.Řehák, Vít
Remerx-Merida team Kolín
                0 bodů
32.Frank, Jakub
Kola-bbm.cz
                0 bodů
33.Vražej, Viktor
KC Kooperativa
                0 bodů
34.Polnický, Radek
Empella Czech Team
                0 bodů
35.Widner, Patrik
Madeta Fitness/Speialized
                0 bodů
36.Ruffer, Matěj
TJ Lokomotiva Beroun
                0 bodů
37.Plojhar, Tomáš
SK Rapid PLzeň
                0 bodů
38.Bechyňský, Radek
Cyklo Team Tábor
                0 bodů
39.Vik, Pavel
SKC TUFO Prostějov
                0 bodů
40.Indra, Jan
TJ Kovo Praha
                0 bodů
41.Aichingr, Dan
CK Hnízdil Team
                0 bodů
42.Muzikář, Miroslav
Author team Stupno
                0 bodů
43.Pietrula, Nicolas
CK Příbram
                0 bodů
44.Kutiš, Martin
Alltraining.cz
                0 bodů
45.Holec, Richard
Nutrend Specialized Racing
                0 bodů
46.Března, Jan
KC Kooperativa
                0 bodů
47.Helis, Luděk
SKC TUFO Prostějov
                0 bodů
48.Klabouch, Petr
Velo-Club Cirkl Č. Budějovice
                0 bodů
49.Kofroň, Martin
TBB
                0 bodů
50.Krumphanzl, Matyáš
Superior Riders
                0 bodů
51.Mezík, Erik
ASO Dukla Brno
                0 bodů
52.Stuchlík, Pavel
Dukla Praha
                0 bodů
53.Fiala, Petr
SKC TUFO Prostějov
                0 bodů
54.Trávníček, Tomáš
TJ ZČE Cyklistika Plzeň
                0 bodů
55.Pospíšil, Lukáš
Author team Stupno
                0 bodů
56.Vogeltanz, Radim
TJ ZČE Cyklistika
                0 bodů
57.Śírek, Adrian
KC Koopertaiva SG Jablonec
                0 bodů
58.Štibingr, Matěj
SP Kolo loap Specialized
                0 bodů
59.Šimůnek, Adam
KC Koopertaiva SG Jablonec
                0 bodů
60.Rabovský, Martin
TJ ZČE
                0 bodů
61.Snášel, Jaroslav
Dukla Brno
                0 bodů
62.Suchý, Josef
Johnson Controls
                0 bodů
63.Kott, Ondřej
ASC Dukla Praha
                0 bodů
64.Motyčka, Tomáš
Johnson Controls Aś ML
                0 bodů
65.Řehák, Jiří
Jonson Controls Aš M.B.
                0 bodů
66.Filip, Martin
KOVO Praha
                0 bodů
67.Hrubý, Jakub
KC Koopertaiva SG Jablonec
                0 bodů
68.Martinek, Tomáš
Kovo Praha
                0 bodů
69.Jedlička, Patrik
Dukla Praha
                0 bodů
70.Orel, Petr
Dukla Praha
                0 bodů
71.Cetkovský, Martin
ASC Dukla Praha
                0 bodů
72.Pokorný, Jakub
TJ Slovan Bohnice-BMX
                0 bodů
73.Kadlec, Jakub
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
                0 bodů
74.Obermajer, Filip
Jonson Controls Aš M.B.
                0 bodů
75.Skaloš, Dominik
Dukla Praha
                0 bodů
76.Holub, Lukáš
TJ ZČE Cyklistika Plzeň
                0 bodů
77.Charalambidis, Denis
Ck Příbram Fany gastroservis
                0 bodů
78.Svarovský, Michal
Alltraining.cz
                0 bodů
79.Matoušek, Jiří
Dukla Brno
                0 bodů
80.Šůs, Jakub
Cyklosport Pitstop
                0 bodů
81.Friml, Jakub
Scott Scania Team
                0 bodů
82.Pánek, Daniel
Author Team Stupno
                0 bodů
83.Doležal, Václav
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
                0 bodů
84.Vopat, Milan
Toi Toi cykloklub Slaný
                0 bodů
85.Vývoda, Jakub
ASO Dukla Brno
                0 bodů
86.Jílek, Zdeněk
Dukla Praha
                0 bodů
87.Mikšl, Tomáš
Johnson Controls Aš MB
                0 bodů
88.Bušek, Matyáš
TJ Kovo Praha
                0 bodů
89.Kvist, Christoffen
Borlänge CK
                0 bodů
90.Povolný, Michal
Cyklosport Pitstop
                0 bodů
91.Šklebený, Vít
ZČE Cyklistika Plzeň
                0 bodů
92.Hausner, Daniel
Author Team Stupno
                0 bodů
93.Andrš, Jakub
KC Kooperativa
                0 bodů
94.Sojka, David
ASO Dukla Brno
                0 bodů
95.Dejmek, Martin
ČEZ Cyklo team Tábor
                0 bodů
96.Šedivý, Jakub
Kola-bbm.cz
                0 bodů
97.Öberg, Joakim
Cyklotetet Racing Team
                0 bodů
98.Skála, Jan
Dukla Praha
                0 bodů
99.Janata, Daniel
Johnson Controls
                0 bodů
100.Waldman, Jan
ČS MTB
                0 bodů
101.valečka, Daniel
KC Kooperativa SG J. n. N.
                0 bodů
102.Vitouš, Denis
ZČE cyklistika Plzeň
                0 bodů
103.Koudela, Dominik
Mapei Cyklo Kaňkovský
                0 bodů
104.Vakoč, Michael
Dukla Praha
                0 bodů
105.Šipoš, Marek
TJ KOVO Praha
                0 bodů
106.Šimek, Jan
CK Příbram Fany Gastro
                0 bodů
107.Kohne, Simon
LV Niedersachsen
                0 bodů
108.Tesařík, Tomáš
Dukla Brno
                0 bodů
109.Jirků, Jakub
Alltraining.cz
                0 bodů
110.Bečka, Vladimír
TJ Stadion Louny
                0 bodů
111.Bereckei, Ondřej
KC Kooperativa SG J. n. N.
                0 bodů
112.Pliml, Martin
TJ Lokomotiva Beroun
                0 bodů
113.Bedrník, Matěj
MS Bike Academy Racing
                0 bodů
114.Šulc, Petr
                0 bodů
115.Vomáčko, Václav
Remerx-Merida team Kolín
                0 bodů
116.Kyling, Marvin
LV Niedersachsen
                0 bodů
117.Pokorný, Karel
                0 bodů
118.Morávek, Zdeněk
Alltraining.cz
                0 bodů
119.Dušakov, Ilia
Russia Team
                0 bodů
120.Rydval, Jakub
KC Kooperativa SG J. n. N.
                0 bodů
121.Novák, Přemysl
Profi Sport Cheb
                0 bodů
122.Širc, Matěj
KC Kooperativa
                0 bodů
123.Zrůst, Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad N.
                0 bodů
124.Rybín, Daniel
Dukla Praha
                0 bodů
125.Skalický, Jiří
ASO Dukla Brno
                0 bodů
126.Valeš, Adam
ASC Dukla Praha
                0 bodů
127.Vysloužil, Jan
Dukla Praha
                0 bodů
128.Zadák, David
ČS MTB
                0 bodů
129.Jílek, Petr
TJ KOVO Praha
     22b5.           0 bodů
130.Vaníček, Šimon
Expres CZ Scott team Kolín
   18b17.             0 bodů
131.Solař, Kryštof
Expres CZ Scott team Kolín
   4b24.             0 bodů
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16. Celkem

Legenda k výsledkům: Taktooznačený výsledek je započítán do celkového hodnocení. Naopak tmavěoznačený výsledek není započítán.