Průběžné výsledky Giant Ligy - Muži


Vyberte kategorii pro zobrazení výsledků : Muži,   Masters B (nad 40 let),   Junioři,   Ženy,   
 
 
Jednotlivé díly Giant Ligy :
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14. Celkem
1.Boubal, Martin
Ck Příbram Fany Gastro
30b1. 30b1. 28b2. 60b1. 30b1. 30b1. 30b1. 30b1. 30b1. 26b3. 30b1. 30b1.   300 bodů
2.Ryba, Jan
AC Sparta Praha
24b4.  30b1. 38b7. 19b7. 24b4. 20b6. 28b2. 16b10. 22b5.  24b4.   229 bodů
3.Novotný, Oldřich
CT Weber
22b5. 24b4. 24b4.   22b5.  24b4. 24b4. 12b14. 18b8. 28b2.   198 bodů
4.Modlitba, Vojtěch
CK Příbram Fanygastro
 18b8. 11b15. 28b12. 24b4. 26b3. 24b4. 15b11. 14b12. 18b8. 26b3. 12b14.   193 bodů
5.Hebík, Martin
CK Příbram Fany Gastro
18b8.  18b8. 20b16. 13b13. 17b9. 17b9. 20b6. 22b5. 8b18.  20b6.   173 bodů
6.Čapek, Tomáš
Topforex Lampierre
16b10.  19b7.   16b10.  22b5. 17b9.  24b4. 17b9.   131 bodů
7.Tyrpekl, Karel
Pardus TUFO Prostějov
  20b6. 40b6.      20b6. 28b2. 14b12.   122 bodů
8.Boroš, Michael
ČEZ Tábor
 17b9.  48b4. 28b2.  28b2.        121 bodů
9.Rugovac, Denis
TUFO Pardus Prostějov
15b11.  26b3. 32b10. 18b8.   19b7.  11b15.     121 bodů
10.Pokorný, Jiří
CK Příbram Fany Gastro
  12b14. 30b11.   22b5.  28b2. 24b4.     116 bodů
11.Habermann, Richard
TJ Kovo Praha
26b3. 26b3. 8b18.     17b9. 10b16. 19b7.     106 bodů
12.Kohout, Michal
Kovo Praha
12b14.      14b12. 26b3. 18b8. 9b17.  26b3.   105 bodů
13.Nesvadba, Jan
ČEZ CT Tábor
 22b5.  56b2. 22b5.          100 bodů
14.Hula, Robert
TOI TOI Cykloklub
  13b13. 16b18.    16b10. 20b6. 17b9.     82 bodů
15.Vaníček, Šimon
ČEZ Cyklo team Tábor
   52b3. 15b11.  15b11.        82 bodů
16.Fiala, Petr
AC SPARTA PRAHA
20b6.     20b6.  13b13. 6b20.   22b5.   81 bodů
17.Bakus, Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
 16b10.   26b3.  26b3.        68 bodů
18.Kraus, Jan
Dukla Praha
13b13. 20b6. 17b9.     18b8.       68 bodů
19.Kelemen, Petr
Team Dukla Praha
28b2.        26b3. 13b13.     67 bodů
20.Ťoupalík, Adam
Team Sauerland NRW Germany
 28b2.        30b1.     58 bodů
21.Jonáš, Vojtěch
AC Sparta Praha
   44b5.    12b14.       56 bodů
22.Pávek, Ondřej
Sweep cycling
  15b11.   19b7.   7b19. 14b12.     55 bodů
23.Jakoubek, Tomáš
CK Příbram Fany gastro
 13b13. 22b5.         16b10.   51 bodů
24.Schuran, Michal
AC Sparta Praha
   36b8. 9b17.          45 bodů
25.Vodák, Martin
Axon Sport Team
10b16.     15b11.     19b7.    44 bodů
26.Zadák, David
ČS MTB
17b9.  14b12.      13b13.      44 bodů
27.Vojtěch, Jonáš
AC Sparta Praha
 12b14.     20b7.  12b14.      44 bodů
28.Doležal, Adam
ČEZ Cyklo team Tábor
 10b16.   20b6.  13b13.        43 bodů
29.Filip, Jakub
Madeta Fitness/Haibike
14b12. 7b19.          18b8.   39 bodů
30.Svoboda jak, Jakub
CK Kolokrám.cz - Svijany
   10b21.  18b8.  11b15.       39 bodů
31.Čech, Martin
SportRaces Isaac Team
        19b7.   19b7.   38 bodů
32.Smola, Lukáš
Galaxy Cyklošvec
  16b10.  12b14.     10b16.     38 bodů
33.Pietrula, Nicolas
Team Dukla Praha
  9b17.       28b2.     37 bodů
34.Junek, Josef Maxmilian
ASO Dukla Brno
 19b7.     16b10.        35 bodů
35.Kulhánek, David
TJ Favorit Brno
   34b9.           34 bodů
36.Arlt, Karel
ČEZ Cyklo team Tábor
 14b12.   16b10.          30 bodů
37.Ptáčník, Adam
AS Dukla Brno
         15b11.  15b11.   30 bodů
38.Stránský, Vojtěch
Vysočina Cycling
  10b16.     9b17.    10b16.   29 bodů
39.Kubias, Petr
PSK Whirlpool - Author
     13b13.  10b16.    6b20.   29 bodů
40.Vendolský, Ondřej
ASC Dukla Praha
     28b2.         28 bodů
41.Nesveda, Jiří
Bikonur
          16b10. 11b15.   27 bodů
42.Kašpar, Jan
Team Dukla Praha
      18b8.     9b17.   27 bodů
43.Koblic, Radek
ČEZ Cyklo Team Tábor
 8b18.   17b9.          25 bodů
44.Malán, Petr
AC Sparta Praha
          17b9. 8b18.   25 bodů
45.Malík, Michal
LAWI - Author team
   24b4.           24 bodů
46.Hradil, Jiří
KC
   24b14.           24 bodů
47.Radolf, Tomáš
Bikonur
          22b5.    22 bodů
48.Bodaj, Šimon
Kovo Praha
   22b15.           22 bodů
49.Doležal, Jiří
SportRaces-Issac Team
  7b19.      9b17. 5b21.     21 bodů
50.Thuma, Miroslav
Sport races Issac Team
          20b6.    20 bodů
51.Zikmund, Petr
CT Weber
 6b20.   14b12.          20 bodů
52.Mirovský, Petr
LAWI Stars Giant
19b7.              19 bodů
53.Mitas, Lukáš
CK RBB invest J. Hradec
    11b15.    8b18.      19 bodů
54.Kollert, Michal
Czech Republic
   18b17.           18 bodů
55.Sedláček, Vojtěch
CC Etupes
         16b10.     16 bodů
56.Graham, Hamish
   16b13.           16 bodů
57.Štibingr, Matěj
Team Dukla Praha
 15b11.             15 bodů
58.Kolmmber, Kristian
Sportraces
        15b11.      15 bodů
59.Dudek, Tomáš
CK Kolokrám Svijany
     14b12.         14 bodů
60.Junek, Martin
Team Dukla Praha
       14b12.       14 bodů
61.Hejtmánek, Marek
Sporton Šumperk
   14b19.           14 bodů
62.Holub, Tomáš
kola-bbm.cz
           13b13.   13 bodů
63.Kostiha, Antonín
Team Dukla Praha
     12b14.         12 bodů
64.Schühler, Tomáš
KL Sport Most
   12b20.           12 bodů
65.Šitner, Jaroslav
GS Cyklo Team Jistebnice
 11b15.             11 bodů
66.Hejrovský, Petr
LAVI
        11b15.      11 bodů
67.Kesl, Michal
BIKONUR cycling team
11b15.              11 bodů
68.Zavadil, Libor
Velo Dvořák
    10b16.          10 bodů
69.Kadlec, Milan
Dukla Praha
 9b17.             9 bodů
70.Žák, Pavel
Kolovna MK-BT Morkovice
   8b22.           8 bodů
71.Kuba, Karel
CK Příbram Fanygastro
         7b19.     7 bodů
72.Bartůněk, Libor
CK Kolokrám-Svijany
           7b19.   7 bodů
73.Rajchart Jan, Jan
AC Sparta Praha
  6b20.            6 bodů
74.Slaník, Martin
Rotorbike Plzeň
         6b20.     6 bodů
75.Honsa, František
AC Sparta Praha
   6b23.           6 bodů
76.Sedláček, Patrik
AC Sparta Praha
        5b21.      5 bodů
77.Syrovátka, Matěj
AC Sparta Praha
 5b21.             5 bodů
78.Bambula, Stanislav
ČEZ CT Tábor
 4b22.             4 bodů
79.Písař, Jan
ČS Specialized Junior MTB team
 3b23.             3 bodů
80.Taylor, Jake
   2b25.           2 bodů
81.Bauer, Tomáš
CK Kramolín
              0 bodů
82.Nový, Jaroslav
Medila
              0 bodů
83.Krummer ml., Radek
Team Cube
              0 bodů
84.Kopecký, Pavel
AC Sparta Praha
              0 bodů
85.Dlask, Petr
Telenet
              0 bodů
86.Toman, Lukáš
Carla.Kupkolo DK n. L
              0 bodů
87.Špiroch, Martin
Puskinak
              0 bodů
88.Kopec, Ladislav
Experiment 23
              0 bodů
89.Kilián, Petr
Rapid Plzeň
              0 bodů
90.Šimůnek, Radomír
BKCP-Powerplus
              0 bodů
91.Rubáš, Michal
AC SPARTA PRAHA
              0 bodů
92.Polnický, Radek
Empella Czech Team
              0 bodů
93.Rauch, David
VC Ratisbona Regensburg
              0 bodů
94.de Niet, Erik
HSK Trias
              0 bodů
95.Horáček, Jan
RAJEC allivictus
              0 bodů
96.Zakuťanský, Miroslav
AC Quentin
              0 bodů
97.Zlámalík, Martin
KDL Trans Landbouwkrediet
              0 bodů
98.Sisr, František
Dukla Praha
              0 bodů
99.Fišer, Radovan
              0 bodů
100.Novotný, Petr
TJ Stadion Louny
              0 bodů
101.Jelínek, Pavel
KC Slavia Praha
              0 bodů
102.Staněk, Jakub
Řeznictví Staněk
              0 bodů
103.Filip, Martin
Ck Příbram Fany gastroservis
              0 bodů
104.Hořejší, Josef
AC Sparta Praha
              0 bodů
105.Vrážel, Viktor
KC Kooperativa
              0 bodů
106.Novák, Petr
LAWI - Author team
              0 bodů
107.Kohlbeck, Petr
Alltraining.cz
              0 bodů
108.Lacina/40, Jiří
CK Konstantinovy Lázně
              0 bodů
109.Bogar, Kryštof
CK Kolokrám-Svijany
              0 bodů
110.Hudeček, Jiří
GIANT Trans Brdy
              0 bodů
111.Kabrhel, Milan
Dukla Praha
              0 bodů
112.Bureš, Petr
Rapid Plzeň
              0 bodů
113.Heřmánek, Jan
JH Cycling
              0 bodů
114.Petruš, Jiří
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
115.Holan, Petr
CT Weber
              0 bodů
116.Rytych, Martin
AllTraining
              0 bodů
117.Rajs, David
TJ Favorit Brno
              0 bodů
118.Nipl, Vojtěch
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
119.Stošek, Martin
Česká Spořitelna Specialized Junior team
              0 bodů
120.Klijnstra, Maarten
HSK Trias
              0 bodů
121.Friedl, Nils
ÖAMTC Hrinkow Bikes Steyr
              0 bodů
122.Vobecký, Zdeněk
Krabcycles
              0 bodů
123.Senedkov, Ivan
Russia Team
              0 bodů
124.Hunal, Martin
ČEZ CT Tábor
              0 bodů
125.Pešek, Tomáš
Scott Scania Team
              0 bodů
126.Svatek, Miroslav
AC Sparta Praha
              0 bodů
127.Ruman, Petr
Bike Fucktory
              0 bodů
128.Lukeš, Daniel
Remerx-Merida Team Kolín
              0 bodů
129.Dlouhý, Vojtěch
PSK Whirlpool-Author
              0 bodů
130.Raiter, Radek
CK Kolokrám-Svijany
              0 bodů
131.Jirků, Jakub
Alltraining.cz
              0 bodů
132.Elsnic, Martin
Favorit Bílina
              0 bodů
133.Svoboda, Petr
Ramala Plzeň
              0 bodů
134.Bláha, Martin
Dukla Praha
              0 bodů
135.Friedemann, Mathias
Team Fanflash - Nutrixxion
              0 bodů
136.Honzák, David
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
137.Löbl, Richard
Axon Sport team
              0 bodů
138.Slaboch, David
Stark cycling team
              0 bodů
139.Sosenka, Ondřej
FRANCO B
              0 bodů
140.Svoboda, Jan
YOGI RACING Ostrava
              0 bodů
141.Svoboda Jiří, Jiří
AC Sparta Praha
              0 bodů
142.Krupička, Martin
Pinarello
              0 bodů
143.Matějka, Karel
Dukla Brno
              0 bodů
144.Bareš, Jiří
ASC Dukla Praha
              0 bodů
145.Kreuziger, Roman
výběr ČR
              0 bodů
146.Pigge, Selman
LR TV Swift
              0 bodů
147.Černý, Jiří
AC Sparta Praha
              0 bodů
148.Dlask, Jindřich
AC Sparta Praha
              0 bodů
149.Okrouhlický, Tomáš
Topforex-Lapierre Pro cycling team
              0 bodů
150.Petruš, Lubomír
Focus Cycling Znojmo
              0 bodů
151.Kaltofen, Petr
PSK Whirlpool - Author
              0 bodů
152.Krügel, Samuel
VC Ratisbona Regensburg
              0 bodů
153.Bubílek, Michal
Bikeranch
              0 bodů
154.Pečenka, Martin
Cyklo ATOM
              0 bodů
155.Fiala, Jan
Basso-Team
              0 bodů
156.Lukeš, Ondřej
skp rapid cyklistika
              0 bodů
157.Voronzsov, Denis
Russia Team
              0 bodů
158.Brada, Roman
Cykloteam Ostrov
              0 bodů
159.Vakoč, Michale
Experiment 23
              0 bodů
160.Šimek, Jan
CK Příbram
              0 bodů
161.Kubín, Filip
GT Bikeplac Opportunity
              0 bodů
162.Kavalír, Jakub
KC Kutná Hora
              0 bodů
163.Sáblík, Lukáš
KC Kooperativa
              0 bodů
164.Svorada, Jan
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
165.Kníže, David
Prodoli racing team
              0 bodů
166.Rybín, Ondřej
Dukla Praha
              0 bodů
167.Koudela, Tomáš
SKC TUFO Prostějov
              0 bodů
168.Benčík, Petr
PSK Whirlpool Author
              0 bodů
169.Dostál, Jan
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
170.Adel, Filip
KC Hlinsko
              0 bodů
171.Fransen, Tio
Aderlacht
              0 bodů
172.Pleva, Jan
CK Příbram Fany gastro
              0 bodů
173.Plesník, Michal
Alpine Pro A.T.
              0 bodů
174.Hochmann, Jiří
NejlevnějšíPNEU Cycling
              0 bodů
175.Kášek, David
Cyklo Team Tábor
              0 bodů
176.Pryadein, Pavel
Russia Team
              0 bodů
177.Streit, Franz-Josef
VC Ratisbona Regensburg
              0 bodů
178.Riebenbauer, Werner
Arbo Wels Gourmetfein Rakousko
              0 bodů
179.Kobes, Lukáš
Symbio+BMC
              0 bodů
180.Kubín, Michael
BMC CZ Racing
              0 bodů
181.Blažej, David
Příbram
              0 bodů
182.Endler, Filip
Topforex - Lapierre Pro cycling team
              0 bodů
183.Burgstaller, Jan
ČEZ Cyklo team Tábor
              0 bodů
184.Spencer, Peter
Austrálie
              0 bodů
185.Faltus, Richard
GO! Nutrixxion
              0 bodů
186.Macko, Michal
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
187.Vobora, Ondřej
GO! Nutrixxion
              0 bodů
188.Hrubý, Jakub
KCL Kooperativa - Svijany
              0 bodů
189.Bláha, Roman
GO Nutrixxion
              0 bodů
190.Šturm, Pavel
SK Chodsko
              0 bodů
191.Pance, Albert
skp rapid cyklistika
              0 bodů
192.Hammerschmid, Marvin
Feldbinder Owayo KTM
              0 bodů
193.Magnusek, Jakub
ČS MTB
              0 bodů
194.Volný, Vít
Dukla Praha
              0 bodů
195.Hačecký, Vojtěch
Elkov Author cycling team
              0 bodů
196.Eberl, Filip
Remerx-Merida team Kolín
              0 bodů
197.van Ostende, Jorg
WV Eemland
              0 bodů
198.Fürst, Roman
Dukla Praha
              0 bodů
199.Kalojíros, Tomáš
AC Sparta Praha
              0 bodů
200.Rajchart, Josef
              0 bodů
201.Rybařík, Ivan
Merida biking
              0 bodů
202.Voik, Florian
VC Ratisbona R.
              0 bodů
203.Kyzivát, Vladimír
Johnson Controls
              0 bodů
204.Červenka, Martin
AC Sparta Praha
              0 bodů
205.Dienstbier, Oldřich
AC Sparta Praha
              0 bodů
206.Hlaváček, Jan
CK Příbram Fany Gastro
              0 bodů
207.Nežerka, Václav
LAWI - Author team
              0 bodů
208.Sedláčik, Lubomír
AC SPARTA PRAHA
              0 bodů
209.Šimek, Adam
ASC Dukla Praha
              0 bodů
210.Mayer, Daniel
KC Hlinsko
              0 bodů
211.Schubert, Štěpán
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
212.Šňupárek, Václav
Team Dukla Praha
              0 bodů
213.Benda, Tomáš
Cyklo ATOM
              0 bodů
214.Klabouch, Jan
AC Sparta Praha
              0 bodů
215.Jarý, David
Johnson Controls Aš MB
              0 bodů
216.Novák, Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
217.Černohorský, David
TJ Kovo Praha
              0 bodů
218.Krotký, Rostislav
AC Sparta Praha
              0 bodů
219.Babek, Tomáš
ASO Dukla Brno
              0 bodů
220.Skála, Jakub
ČEZ Tábor
              0 bodů
221.Mlynář, Zdeněk
Bohemia cyclintg track team
              0 bodů
222.Vokrouhlík, Tomáš
BMC - Savo racing
              0 bodů
223.Drbohlav, Jan
Experiment 23
              0 bodů
224.Šeller, Luděk
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
              0 bodů
225.Hynek, Kristian
Česká Spořitelna
              0 bodů
226.Kubíček, Michal
Sparta Praha
              0 bodů
227.Ausbuher, Kamil
Prodoli Racing Team
              0 bodů
228.Bambula, Ondřej
ČEZ Cyklo Team Tábor
              0 bodů
229.Horák, Lukáš
Velo servis
              0 bodů
230.Šustr, Lukáš
Hnízdil Team
              0 bodů
231.Friede, Jaromír
Team Louny
              0 bodů
232.Doležel, Radovan
AC Sparta Praha
              0 bodů
233.Šulc, Jakub
MS Bike Academy Racing
              0 bodů
234.Chlupáč, Dominik
LAWI - Author team
              0 bodů
235.Křížek, Zdeněk
AC Sparta Praha
              0 bodů
236.Stošek, Viktor
Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team
              0 bodů
237.Nový, Tomáš
Cykloteam Budvar Tábor
              0 bodů
238.Sirůček, Václav
Topforex Lampierre
              0 bodů
239.Bušek, Matyáš
TJ Kovo Praha
              0 bodů
240.Čechura, Petr
Axon Sport team
              0 bodů
241.Soukup, Michal
CK Kolokrám Svijany
              0 bodů
242.Raboň, František
Výběr ČR
              0 bodů
243.Wolf, Jan
Regal Bike
              0 bodů
244.Tvrdík, Tomáš
KH Tour Giant Cycling Team
              0 bodů
245.Šlégl, Jiří
Lawi - Granfondo Team
              0 bodů
246.Sousek, Karel
CK Vinohradské šlapky
              0 bodů
247.Svoboda, Tomáš
Madetta Fitness/Specialized
              0 bodů
248.Benda, Marek
ASC Dukla Praha
              0 bodů
249.Matějů, Šimon
CT Weber
              0 bodů
250.Ditzel, Filip
ASO Dukla Brno
              0 bodů
251.Bohata, Tomáš
Remerx-Merida team Kolín
              0 bodů
252.Bouška, Jiří
LAWI - Author team
              0 bodů
253.Jílek, Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
              0 bodů
254.Hačecký, Martin
Team Dukla Praha
              0 bodů
255.Hrubý, Tomáš
AC Sparta Praha
              0 bodů
256.Vojta, Aleš
KC Kooperativa
              0 bodů
257.Vakoč, Petr
Etitx-Ihned.cz
              0 bodů
258.Kroupa, Miroslav
Cyklo ATOM
              0 bodů
259.Viktorin, Václav
AC Sparta Praha
              0 bodů
260.Bodaj, Šimon
Kovo Praha
              0 bodů
261.Dvorský, David
LAWI - Author team
              0 bodů
262.Bissinger, Florian
WSA-Greenlife (AUT)
              0 bodů
263.Šupol, Michal
EXE Jeans
              0 bodů
264.Spudil, Martin
Team Dukla Praha
              0 bodů
265.Nekut, Karel
VELOSERVIS TEAM
              0 bodů
266.Vejmelka, Daniel
Luca Team Belgium
              0 bodů
267.Uher, Martin
AC Sparta Praha
              0 bodů
268.Bína, Martin
CK Kolokrám.cz
              0 bodů
269.Jaňour, Jan
EKOL Elite Plzeň
              0 bodů
270.Beneš, Jan
Cyklosport-pitstop.cz
              0 bodů
271.Zelinka, Ondřej
Team Fanflash - Nutrixxion
              0 bodů
272.Poříz, Lukáš
Bohemia cycling team
              0 bodů
273.Cink, Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
              0 bodů
274.Majorszký, Milan
Bohemiacycling
              0 bodů
275.Beran, Vojtěch
Alltraining
              0 bodů
276.Křikava, Jakub
AC Sparta Praha
              0 bodů
277.Vojta, Lubomír
AS Dukla Brno
              0 bodů
278.Stránský, Ondřej
TJ Slavia KV
              0 bodů
279.Medvedev, Dmitry
Russia Team
              0 bodů
280.Hrachovec, Radek
Experiment 23
              0 bodů
281.Ježek, Jiří
Duratec-DAS Team
              0 bodů
282.Paďour, František
PSK Whirlpool
              0 bodů
283.Vítek, Pavel
CK Bítovská
              0 bodů
284.Zvonař, Václav
Duratec
              0 bodů
285.Hrach, Martin
Axon
              0 bodů
286.Kubík, Martin
AC SPARTA PRAHA
              0 bodů
287.Krátký, Luboš
KL Sport Most
              0 bodů
288.Šimůnek, Danny
Prodoli Racing
              0 bodů
289.Janeček, Ondřej
Cyklosport PitStop
              0 bodů
290.Šmída, Martin
Team Dukla Praha
              0 bodů
291.Mixa, Marek
ASC Dukla Praha
              0 bodů
292.Medek, Tomáš
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
293.Polnický, Jiří
Sunweb - Projob cycling team
              0 bodů
294.Hradecký, Jaroslav
SportRaces - Isaac Team
              0 bodů
295.Schwarzhuber, Markus
VC Ratisbona Regensburg
              0 bodů
296.Nepustil, Matěj
ČS MTB
              0 bodů
297.Vlček, Michal
KC Kooperativa SG J. n N.
              0 bodů
298.Adámek, Šimon
Dukla Praha
              0 bodů
299.Metlička, Václav
Prodoli Racing Team
              0 bodů
300.Paur, Ondřej
Author team Stupno
              0 bodů
301.Lexa, Lukáš
Alltraining.cz
              0 bodů
302.Zechmeister, Tomáš
PUSKINAK.CZ
              0 bodů
303.Vokoun, Jan
KL Sport Most
              0 bodů
304.Soukup, Josef
Cyklo ATOM
              0 bodů
305.Bečka, Radek
CK Kolokrám-Svijany
              0 bodů
306.Reeh, Jiří
Scott Scania Team
              0 bodů
307.Kozubek, Stanislav
Bauknecht Author
              0 bodů
308.Valeš, Adam
Favorit Brno
              0 bodů
309.Plevák, Ivo
Max Cursor
              0 bodů
310.Venc, Lukáš
Bohemia cycling track team
              0 bodů
311.Matějček, Martin
Cycling Academy Tábor
              0 bodů
312.Marek, Jan
KC Slavia Praha
              0 bodů
313.Kadúch, Jan
ASC Dukla Praha
              0 bodů
314.Drdek, Dominik
TJ Favorit Brno
              0 bodů
315.Veselý, Daniel
CK Kolokrám
              0 bodů
316.Hlaváč, Václav
Cyklo ATOM
              0 bodů
317.Auer, Gernot
RC Arbo Wels Gourmetfein
              0 bodů
318.Tuček, Ladislav
ASC Dukla Praha
              0 bodů
319.Lehký, Roman
AWT Greenway
              0 bodů
320.Řežáb, Martin
ČS MTB
              0 bodů
321.Novák, Vít
CFC Kladno
              0 bodů
322.Vlk, Karel
Axon Sport Team
              0 bodů
323.Novák, Jiří
SaH Superior
              0 bodů
324.Pučelík, Petr
Cyklo ATOM
              0 bodů
325.Míka, Oldřich
              0 bodů
326.Kaňkovský, Alois
ASC Dukla Praha
              0 bodů
327.Zahrádka, Petr
LAWI - Author team
              0 bodů
328.Švík, Petr
Ramala
              0 bodů
329.Babor, Daniel
Kovo Praha
              0 bodů
330.Špička, Denis
ASO Dukla Brno
              0 bodů
331.Křenecký, Robin
Bohemia Cycling Team
              0 bodů
332.Aška, Václav
              0 bodů
333.Ptáčník, Filip
Cycli Erman Porto Viro
              0 bodů
334.Honzík, Jakub
AC Sparta Praha
              0 bodů
335.Fabišovský, Ladislav
AC Sparta Praha
              0 bodů
336.Šubrt, Pavel
Dukla Praha
              0 bodů
337.Průcha, Bedřich
CYKLOSERVEX-DURATEC
              0 bodů
338.Camrda, Pavel
Elkov Author cycling team
              0 bodů
339.Grossberger, Aleš
Team Veloclub Ratisbona
              0 bodů
340.Kodl, Pavel
CK Team Bike Březová
              0 bodů
341.Březina, Jonáš
MS Bike Academy Racing
              0 bodů
342.Doležel, Jan
TJ Kovo Praha
              0 bodů
343.Skočovský, Filip
Cyklo ATOM
              0 bodů
344.Novotný, Pavel
Team Bianchi
              0 bodů
345.Procházka, Radek
CK Královice
              0 bodů
346.Vastl, Jan
Bianchi Countervail
              0 bodů
347.Mas, Pedro
Sanches Paraja
              0 bodů
348.Behenský, Luboš
Stavmal Klatovy
              0 bodů
349.Feiferlík, Martin
ASO Dukla Brno
              0 bodů
350.Kulhavý, Jaroslav
Specialized
              0 bodů
351.Jauris, René
Bohemiacycling
              0 bodů
352.Klíma, David
CK Vokolek Import
              0 bodů
353.Tiller, Roman
Cykloservex Merida
              0 bodů
354.Beneš, Petr
Cyklokros Milovice
              0 bodů
355.Beran, Ondřej
KC Slavia Praha
         b     0 bodů
356.Novotný, Oldřich
Cyklo Atom
22b5.              0 bodů
Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14. Celkem

Legenda k výsledkům: Taktooznačený výsledek je započítán do celkového hodnocení. Naopak tmavěoznačený výsledek není započítán.