GiantLiga 2017
Zpět na úvod / Hervis dětská tour 2017 - Město Touškov

Hervis dětská tour 2017 - Město Touškov

b-1.jpg

Vyhlašování nejlepších si opět všichni startující vychutnali s paralympionikem Jiřím Ježkem, který přijal pozvánku a do Města Touškova přijel zároveň i pro svůj nový silničářský superstroj DURATEC Phantom v oblíbené bílo-černo-červené kombinaci.

Hervis dětská tour 2017

Město Touškov

2. června 2017

Sportovní dětské odpoledne v Městě Touškově přilákalo přes 60 startujících

 

Město Touškov – páteční sportovní odpoledne v rámci Dne dětí se opět vydařilo, a to jak zásluhou krásného počasí, tak vynikající organizací celé akce, na které se sešly sportující děti z celého okolí.

 

Druhý díl Hervis dětské tour 2017 v Městě Touškově se jel za slunečného počasí a necelá sedmdesátka dětí si tak mohla zasportovat a poměřit síly v rozjížďkách na okruhu okolo areálu TJ Sokol M. Touškov.

 

Sportovní odpoledne tak odstartovala Hervis dětská tour, které se zúčastnily děti od 2 let věku na odrážedlech a po nich děti po kategoriích až do 12 let. Zahřívací okruh si tentokrát mohli všichni užít s nejlepším paralympionikem historie, šestinásobným zlatým medailistou z paralympijských her a mistrem světa Jiřím Ježkem.

 

Vyhlašování nejlepších si opět všichni startující vychutnali s paralympionikem Jiřím Ježkem, který přijal pozvánku a do Města Touškova přijel zároveň i pro svůj nový silničářský superstroj DURATEC Phantom v oblíbené bílo-černo-červené kombinaci.

Sportovní odpoledne pak zakončily závody v koloběhu, kde děti měli možnost vypůjčit si k závodu i koloběžku.

 

Poděkování patří všem, co si přijeli zasportovat, i těm co dokázali zajistit závodní okruh v centru města. Speciálně děkujeme i personálu mateřské školy, kde probíhal bezchybný výdej jídel, nápojů a sladkých dobrot.

 

Nádherný dětský den pak zakončil Jirka Ježek autogramiádou.

 

Hervis dětská tour 2017 výsledky:

ODSTRKOVADLA KLUCI

  1. místo Šimon Bláha (Tlučná)
  2. místo Filip Andrlík (Plzeň-Valcha)
  3. místo Šimon Kubalík (Nýřany)

ODSTRKOVADLA HOLKY

  1. místo Adéla Hlaváčková (Město Touškov)
  2. místo Anna Neumannová (Kozolupy)
  3. místo Káťa Černá (Město Touškov)

KLUCI 5-6 LET

  1. místo Patrik Škopek (Author team Stupne)

  2. místo Jan Havlík (Město Touškov)

  3. místo Štěpán Ladany (Bdeněves)

    HOLKY 5 - 6 LET

    1. místo Andrea Brabcová (MěstoTouškov)

    2. místo Františka Hornová (COPR Přeštice)

    3. místo Natálie Vejskalová (Město Touškov)

    KLUCI 7-8 LET

  1. místo Jan Košťálek (Město Touškov)
  2. místo Josef Horn (COPR Přeštice)
  3. místo Adam Hubený (Vochov)

HOLKY 7-8 LET

  1. místo Linda Zemanová (Nýřany)
  2. místo Laura Zemanová (Nýřany)
  3. místo Anna Lukešová (Město Touškov)

KLUCI 9-10 LET

  1. místo Šimon Brabec (Město Touškov)
  2. místo Petr Zeman (Nýřany)
  3. místo Martin Zimmerhackl (Město Touškov)

HOLKY 9-10 LET

  1. místo Amálka Lukešová (Město Touškov)
  2. místo Nela Vejskalová (Město Touškov)
  3. místo Sára Kuliková (Město Touškov)

KLUCI 11-12 LET

  1. místo Adam Brabec (Město Touškov)
  2. místo František Košťálek (Město Touškov)
  3. místo Adam Pešek (Útušice)

HOLKY 11-12 LET

  1. místo Nikola Hodlová (Cyklosport Klatovy)
  2. místo Anna Jindrová (Město Touškov)

KOLOBĚŽKY KLUCI 7-12 LET

  1. místo Lukáš Holub
  2. místo Adam Brabec (Město Touškov)
  3. místo Šimon Brabec (Město Touškov)

KOLOBĚŽKY HOLKY 7-12 LET

  1. místo Nikola Hodlová (Cyklosport Klatovy)

KOLOBĚŽKY ŽENY

  1. místo Kateřina Walzerová (TJ Sokol Město Touškov)
  2. místo Iva Zimmerhacklová (TJ Sokol Město Touškov)