Zpět na úvod / #10 Grand Prix INDIGO PRINT

#10 Grand Prix INDIGO PRINT

glp-2019-gp-indigo-print.jpg

Ve středu ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ pokračuje další díl kriterií GIANT LIGA PLZEŇ 2019

 

Grand Prix INDIGO PRINT


V Plzni na Grand Prix očekáváme souboj aktivity o puntíkovaný dres


GIANT LIGA PLZEŇ 2019 – Desátý závod 18. ročníku seriálu Giant Liga 2019 pokračuje po týdnu opět ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Martin Boubal, který vyhrál i minulý týden, se tak v Plzni představí v roli lídra seriálu s obrovským náskokem na druhého muže v pořadí Jana Rybu AC Sparta Praha.


Sportovní odpoledne v Plzni ve sportovním areálu Rapid na Doubravce opět odstartují mládežnické kategorie v IL Sano Cupu. Lídrem soutěže je Richard Kobr (Lokomotiva Beroun).


Jedinečný plzeňský ovál pro cyklisty tak ve své přípravě využívají i jezdci ze širokého okolí.


Očekáváme souboj o puntíkovaný dres aktivity. O nejaktivnějšího jezdce měsíce června Bageterie Boulevard prestige (soutěž aktivity) je souboj stále otevřený. Bodově shodný počet bodů na svém kontě má v puntíkách jedoucí Oldřich Novotný (CT Weber) a Tomáš Čapek (Topforex Lapierre pro cycling), oba mají po 7b. Uvidíme, jak na tom bude Denis Rugovac (TUFO Pardus Prostějov), který vynechal minulou Grand Prix a bude dohánět ztracený náskok.


Zveme Vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které startují opět ve středu v Plzni na Rapidu.


V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude opět připraveno prvenství na pásce, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.


Ve středu 19. června od 17:30 hod tak startuje 10. díl GIANT LIGY 2019, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters. Start mládežnických kategorií bude již od 16:40 hod.