GiantLiga 2017
Zpět na úvod / #10 Grand Prix Baxant

#10 Grand Prix Baxant

glp-2018-gp-baxant-w.jpg

Další závod Giant ligy 2018 pokračuje ve středu 6. června od 17:30 hod v Plzni na Rapidu

 

 

GIANT LIGA PLZEŇ 2018

Grand Prix BAXANT

V Plzni na Grand Prix pojede ve žlutém dresu lídra Martin Boubal

GIANT LIGA PLZEŇ 2018 – Desátý závod 17. ročníku seriálu Giant Liga 2018 pokračuje po závodě v Táboře opět v Plzni na Rapidu. Na startu bude i lídr seriálu Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro), který s velkým bodovým náskokem zatím drží žlutý dres.

 

 

Závodníci pojedou prvenství na pásce, kdy si v každém okruhu nejlepší dva borci připíší 2 a 1b. A aby jezdci drželi vysoké tempo, budou vypisovány prémie o nejaktivnějšího jezdce Bageterie Boulevard prestige.

Celkově dva měsíce po sobě (v dubnu a květnu) ovládl soutěž aktivity mladík a loni ještě hokejista, Richard Habermann (TJ KOVO Praha). Červen bude další měsíc, kdy se o tento dres budou moci přetahovat vybraní jezdci.

 

Zveme Vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které tentokrát pokračují po kriteriu v Táboře opět v Plzni ve sportovním areálu Rapid.

 

Ve středu 6. června od 17:30 hod tak odstartuje již desátý díly GIANT LIGY 2018, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters. Start mládežnických kategorií IL SANO CUP startuje již od 16:50 hod.