Archív článků, nejnovějších 10

Zobrazeno článků : 10x
Cyklistický seriál Giant liga Plzeň 2019 zakončila "odveta" Grand Prix Duratec. Diváci mohli po roce vidět na startu v Plzni Jiřího Ježka nebo třeba bývalého vynikajícího cyklistu Lubora Tesaře. V závodě se navíc skvěle předvedl junior Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor), který se ziskem 9b bodů mohl atakovat celkové čtvrté místo v kategorii Elite.
Odvetou zakončíme 18. ročník cyklistických kritérijních závodů nejen na oválu SK RAPID v Plzni na Lopatárně. Grand Prix Duratec startuje od 17:30 hod. Do Plzně přijede i nejúspěšnější paralympionik historie, mistr světa a vítěz světového poháru handicapovaných sportovců cyklista Jiří Ježek.
Přetahovaná mezi Boubalem a Kelemenem o body až do cíle nakonec dopadla lépe pro mladíka z Dukly Petra Kelemena. O jediný bod se stal vítězem 13. dílu GP TAFOTKA.cz
Sportovní odpoledne v Plzni ve sportovním areálu Rapid na Doubravce odstartují náborové závody pro nejmenší sportovce Hervis dětská tour 2019 již od 16:00hod.
Hervis dětská tour 2019 v rámci SPOKEmaratonu

více zde: https://spokemaraton.cz/
Martin Boubal vítězstvím zpečetil letošní suverenitu na GIANT LIGA PLZEŇ 2019 a může se tak radovat po roce z dalšího celkového triumfu v řadě, které si odváží z Plzně do Českých Budějovic.
Ve středu 28. srpna ve sportovním areálu SK RAPID pokračuje Giant liga 2019. Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují opět žákovské kategorie.

příjezd zde: https://mapy.cz/s/pohanevofa
Díky spolupráci s Roman Kreuziger Cycling Academy, jsme pro Vás připravili další náborový závod ve sportovním areálu SK Rapid Plzeň.
Dvojice Boubal a Tyrpekl dojela málem celé startovní pole o jeden okruh
Ve středu 26. června sportovní odpoledne na Rapidu odstartují opět žákovské kategorie a od 17:30 hod pokračuje 11. dílem Giant liga Plzeň 2019. Tentokrát se pojede opačným směrem.